Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Konference Marie Claire "BETTER TOGETHER" se blíží! Letos bude trvat dva dny!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/22.7.2020
Osobní rozvoj je investice do nás samotných a naší budoucnosti a na takové se nevyplatí šetřit! Pokud toužíte otevřít dveře na cestě růstu v kariérním i osobním životě, potom navštivte naši konferenci BETTER TOGETHER, která se uskuteční 23.-24. listopadu v hotelu Diplomat v Praze. Letos se navíc, oproti loňským ročníkům, můžete těšit na dva dny nabité radami, doporučeními, networkingem a workshopy, ze kterých si odnesete cenné informace, reálné dovednosti i užitečné kontakty. 

KOUPIT VSTUPENKY

Proč jsme se letos rozhodli udělat konferenci Marie Claire BETTER TOGETHER, tradičně zaměřenou na ženy, dvoudenní? Chceme vám nabídnout nejen přednášky a praktické rady zajímavých lidí, kteří vás motivují a inspirují, ale také více praxe, možností se něčemu reálnému přiučit a pracovat sami se sebou. Protože o čem jiném je osobní rozvoj? 

První den bude rozdělen do tří tematických bloků, které budou nejen poučné, ale také vám otevřou oči. Seznámíte se s těmi nejlepšími ve svých oborech a na vlastní kůži pocítíte, že pokud se ženy naučí spolupracovat a pomáhat jedna druhé, mohou dokázat vše na co jen pomyslí.  

BLOK I. - Buďme si rovni. Buďme partneři.  
Evropská komise oznámila na začátku března, že do konce roku 2020 navrhne závazný zákon, který by upravoval transparentnost v odměňování zaměstnanců. To znamená, že by všechny státy unie měly zavést povinnost, aby zaměstnavatel zveřejňoval, kolik platí mužům a kolik ženám. Existují firmy, kde je rovné odměňování samozřejmostí? A je to všechno skutečně jen o penězích?  

BLOK II. – Komunikace ze všech úhlů  
Jako lidé jsme dostali výjimečný dar řeči, jenže bez návodu k použití. Musíme spolu mluvit v rodině, v manželství, a hlavně v práci. A mluvit spolu znamená také vzájemně si naslouchat a vzájemně se respektovat. Komunikace je prostě základ všeho. Pryč se dvěma monology, je tady DIALOG! Naučte se s námi, jak se správně vyjádřit, i umění naslouchat.  

BLOK III. – Pod tlakem  
Jak říká známé anglické přísloví: Když vám život servíruje samé citrony, udělejte z nich limonádu! V tomto bloku se můžete těšit na inspirativní příběhy žen, se kterými se osud nemazlil a ony to přesto nevzdaly a dokázaly úžasné věci. Jaká je cena za úspěch? Říká se, že pod tlakem vznikají diamanty, ale stojí nám ten stres vůbec za to? 

Druhý den se ponese v duchu osobního coachingu a workshopů. Naučíte se, jak se orientovat ve světě přehlceném informacemi, začnete s mentoringem, porozumíte tomu, o čem je osobní branding a zjistíte, jak se vkusně s právně upravit do práce. Zúčastníte se osobní diagnostiky a osvojíte si vyjednávací taktiky i dovednosti, jak motivovat tým. 

Máte zájem? Pokud ano, kupte si lístky na konferenci již nyní. Kapacita je totiž omezená. Early Birds vstupenky, které jsou dostupné za lepší cenu do 30. září) zakoupíte na goout.cz a jejich cena je 1490 Kč a pro předplatitelky Marie Claire za 1190 Kč.  

Nemusíte se ani obávat, že o své peníze přijdete v případě, že nastane jakákoliv výjimečná situace. V případě, že budeme muset konferenci zrušit či posunout na jiný termíny jako kompenzaci vám nabídneme roční předplatné Marie Claire + velmi hodnotný bonus.  

Více informací naleznete na konference.marieclaire.cz

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama