Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Konečně vyjádření! Co je mezi Bradley a Lady Gaga??? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/3.3.2019
Lady Gaga uvedla vše na pravou míru. Jde o lásku nebo jen skvělé herectví?  

Lady Gaga a Bradley Copper zazpívali na předávání letošních cen filmové akademie duet Shallow z filmu Star is Born a toto představení se okamžitě zapsalo do dějin Oscarů. Byl to totiž okamžik, o kterém mluvil naprosto každý! Ty pohledy, ta intimita, ta chemie... zkrátka to vypadalo, jako by jeden druhému na pódiu vyznával neskonalou lásku.  

Po tomto představení se okamžitě objevila vlna spekulací o tom, jaký vztah mezi těmito dvěma hvězdami vlastně je a už tu byl pomyslný milostný trojúhelník! Lady Gaga se totiž nedávno rozešla se svým snoubencem Christianem Carinem a internet samozřejmě tajně doufal, že je to kvůli Bradleymu. Ten má ovšem stálou partnerku topmodelku Irinu Shayk a má s ní i dítě. Už si začínáte připadat jako v mexické telenovele?  

Lady Gaga se však nyní ukázala v talk show Jimmyho Kimmela, kde vše uvedla na pravou míru. Když se jí moderátor zeptal na tyto spekulace, jen obrátila oči v sloup a řekla: “ ano, lidé viděli lásku a hádejte co – to je přesně to, co jsme chtěli, aby viděli! Vždyť Shallow je love song a Star is Born je milostný příběh. Na tomto představení jsme pracovali celý týden.”  

Podle jejích slov šlo o velmi propracované a naplánované představení. Úhel piana, osvětlení, dokonce i každý pohled a detail - vše prý bylo v Bradleyho režii. “Z pohledu celého performance bylo pro nás oba velmi důležité, abychom byly celou dobu propojeni. No, vidím, že jsme odvedli dobrou práci,” smála se Gaga a dodala. “Měla jsem po tři roky obtočené ruce kolem Tonnyho Bennetta. Když zpíváte zamilovanou píseň, je to zkrátka to, co chcete, aby lidé cítili.” Tak co? Přesvědčila vás Lady Gaga, že v tom není nic víc? Možná, že by si tihle dva přeci jen zasloužili Oscara za hlavní roli, když jim to tak jde, nemyslíte?  

Čtěte také:
Neuvěříte, co za našli hosté letošních Oscarů v dárkových taškách! 
OSCARS 2019: 10 nejlepších looků našich oblíbených celebrit
BEAUTY NEWS: Lady Gaga chystá novou kosmetickou značku!  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama