Přejít k hlavnímu obsahu

Konečně! Overal, ve kterém si budete moci normálně "odskočit"

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Tom Foolery/17.11.2018
Tohle je módní vynález, na který jste dlouho čekali!

Jde o všeobecnou pravdu, kterou může pochopit jen žena - zkusit si odskočit v overalu je naprosto nemožné. Tedy jde to, ale najednou se ocitnete na “oné místnosti” jen ve spodním prádle. Tedy pokud nějaké máte. V tomto kuse oblečení se můžete cítit jakkoliv sexy, neodolatelně a vůbec božsky, ale jen do té chvíle než budete potřebovat na toaletu... Nejen, že jde o velmi časově náročnou výzvu, ale na tomto úkonu je i cosi ponižujícího. To poslední, co by totiž chtěla každá žena zažít, je předvádět striptýz na veřejných záchodcích.  

Abychom ovšem zanechali této až shakespearovské tragédie, i přes všechny těžkosti overaly zkrátka stále milujeme. Proto je objev značky Tom Foolery doslova zázrak. Tato společnost sídlící v Los Angeles vyřešila celý problém jednou provždy! A vy už tak nebudete muset k psychologovi pokaždé, když se začne ozývat váš močový měchýř. Se svým originálním sloganem:Never go free bird on the porcelain (Nikdy nechoďte na porcelán jako volný pták) prostě šli a sešili tento model ze dvou kusů. Jak prosté! 

Přední a zadní kus jsou šikovně spojeny jedním panelem látky vpředu a funkční aspekt, ten, který dovoluje využívat toaletu, je tak chytře ukryt. Jde opravdu o revoluční patent. Jediná stinná stránka tohoto outfitu tkví v tom, že vám poprvé bude chvilku trvat, než zjistíte, jak si ho obléct. Tento aspekt snad ale hravě vykompenzuje fakt, že je ušitý z recyklovaných plastových lahví sesbíraných na Haiti. 

Tom Foolery

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole