Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Konec randění jak ho znáte, díky nové funkci Tinderu!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/3.12.2018
A jak jste se s partnerem seznámili vy?  

Tinder se stále drží na špičce žebříčku nejpopulárnějších seznamovacích aplikací. V loňském roce dokonce raketově vzrostl i počet jeho premiových předplatitelů na 476 000 a společnost očekává ještě větší růst. A to nejen kvůli nové funkci, kterou v příštím roce zavede. Ta slibuje přenos celého procesu seznamování z našich telefonů do reálného života, a to díky zbrusu nové, geniální umělé inteligenci. Alespoň to tvrdí ředitel společnosti Greg Blatt. Nová funkce, kterou firma spustí začátkem příštího roku prý “rozostří linie mezi fyzickým a digitálním světem”.   

Po úspěchu Tinderu Gold, který po zaplacení ukázal uživatelům, komu se líbí a kdo “swajpnul” jejich profil vpravo, edstaví firma začátkem příštího roku hned dvě novinky – novou umělou inteligenci, kterou zatím drží naprosto v tajnosti a také geolokační funkci. Ta by měla umožnit userům naplno se ponořit do aktivit lidí, s nimiž se již setkali a díky tomu je lépe poznat.  

Průzkumy ukazují, že na světě existuje 50 milionů aktivních uživatelů Tinderu, kteří kontrolují svůj účet jedenáctkrát denně a na aplikaci stráví v průměru 90 minut. Takže každá změna, kterou mateřská společnost Tinderu  - Match předvede, může znamenat revoluci v seznamování a randění všeobecně. Proto už se nemůžeme dočkat, co si pro nás připravili za změny!  

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole