Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kolik kávy vypili Přátelé za celých 10 řad seriálu? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Philips, NBC/28.3.2019
A protože káva dělá dobré přátele, vyhrajte s námi kávovar Philips LatteGo!  
Reklama

Všichni víme, že postavy ze seriálu Přátelé milovaly kávu, vždyť většinu času proseděly v kavárně! Nikdy jsme ale netušili, kolik tohoto životabudiče vlastně za celou dobu seriálu vypily. Tedy až do chvíle, kdy se objevil jeden velmi oddaný fanoušek, který vypočítal kolik horkých šálků prošlo rukama Rachel, Rosse, Moniky, ChandleraJoeyho a Phoebe 

Tato početná skupinka navštěvovala oranžový gauč v Central Perku prakticky denně, kdo se ale ukázal jako největší milovník kofeinu? Byla to Phoebe, která vypila za celou dobu seriálu 227 šálků kávy, hned po ní následoval Chandler s 212 šálky, další v řadě byla Monika s 198 šálky, Joey se 191 a Ross 188 šálky. Nejméně si jich objednala Rachel, která za 236 epizod vypila “jen” 138 hrnků. To ovšem mohlo být také tím, že velmi dlouho kávu spíše servírovala než pila.  

Kit Lovelace, který tento “průzkum” provedl a poté zveřejnil na svém Twitteru, také vypočítal, kolik by tolik káv stálo. Předpokládal, že jeden šálek byl za 35 Kč - protože přesně tolik v jednom díle platila Monika – a celková částka se vyšplhala i se započítaným dýškem na necelých 50 000 Kč!  

My to říkáme stále: káva zkrátka sbližuje, a pokud si uděláte čas na své přátele a sejdete se u horkého hrnku latte, tak i udržuje dobré vztahy.Proto vám nabízíme jedinečnou šanci vyhrát kávovar Philips LatteGo EP 5334/10! A co pro to musíte udělat? Stačí, když vyplníte náš formulář a napíšete nám, co pro vás znamená spojení kávy a přátelství! Vyhrává ta nejlepší odpověď!  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama