Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kolekce Vans x The Nightmare Before Christmas, seznamte se!

Foto: Vans/30.10.2019
Dlouho očekávaná limitovaná kolekce pro fanoušky filmu Ukradené Vánoce od Tima Burtona závěrem roku poprvé spatřila světlo světa.
Reklama

Značka Vans má limitky v malíku, a důkazem toho byla letos jak kolekce Vans x Harry Potter, tak právě kolekce inspirovaná tímto kultovním animovaným filmem s názvem Vans x The Nightmare Before Christmas

Tenisky, které nahánějí hrůzu
Každé boty Vans z kolekce se chlubí jiným vzorem a jinou siluetou. Výrazným modelem kolekce jsou Vans Old Skool s motivy proslule neposlušných koledníků, kteří ukradli Santu Clause. Samozřejmě nechybí ani tenisky v siluetě Vans Sk8-Hi s vůbec nejznámějším motivem filmu, který představuje Jacka Skellingtona a jeho mazlíčka – psa Zero. Kolekce nezapomíná ani na obutí pro teplejší měsíce a obsahuje i zamilované Vans Era nebo Slip-ony s neméně děsivými motivy.

Oblečení, ze kterého mrazí
Snad nejvýraznější motivy kolekce jsou motivy inspirované postavou Sally Patchwork, které sice sem tam upadne ruka, srdce má ale na pravém místě. Motivy Sally Patchwork zdobí vedle dámské mikiny i jeden z batohů a třešničkou na dortu těchto kousků jsou slušivé pastelové barvy.

Ani tento děsivý film se samozřejmě neobejde bez šťastného konce, stejně jako se žádná děsivá kolekce neobejde bez motivů, které svítí ve tmě. Svítící motivy najdete na tričku s krátkým i dlouhým rukávem a během dlouhých zimních večerů budou pro každý šatník kouzelným zpestřením.

Ať už se kousky z kolekce Vans x The Nightmare Before Christmas objeví v Halloweenských outfitech nebo na dopisu pro Ježíška, jedno je jisté – tyhle Vánoce nám nikdo neukradne!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama