Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kim Jones se stal novým uměleckým ředitelem pro Fendi

Fendi/Brett Lloyd 
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Brett Lloyd /10.9.2020
FENDI s potěšením oznamuje jmenování Kima Jonese uměleckým ředitelem pro dámské kolekce haute couture, prêt-à-porter a kožešin.
Reklama

Kim Jones se připojí k Silvii Venturini Fendi, zástupkyni třetí generace rodiny Fendi, která bude i nadále navrhovat doplňky a pánské kolekce a Kim si zároveň zachová roli uměleckého ředitele pro DIOR Men. 

Sám Bernard Arnault tuto volbu vítá: „Kim Jones je velký talent a od už svého nástupu neustále prokazuje schopnost přizpůsobovat se kódům a dědictví módních domů v rámci LVMH, které občerstvuje s velkou odvahou a smyslem pro modernost. Jsem přesvědčen, že ve FENDI jeho vize a vášeň výrazně přispějí k úspěchu dámských kolekcí.“ 

„Rád bych ze srdce poděkoval panu Arnaultovi, Pietru Beccarimu, Sergi Brunschwigovi a Silvii Venturini Fendi za tuto neuvěřitelnou příležitost. Pracovat pro tyto dva prestižní módní domy je pro mě jako pro návrháře velká čest a to, že budu moci zahájit působení ve FENDI a zároveň pokračovat ve své práci pro Dior Men, je pro mě obrovská výsada,“ poznamenal Kim Jones.

Kim je jedním z nejnadanějšícha nejvýznamnějších návrhářů dneška. Po boku Silvie Venturini Fendi, která virtuózně pokračuje v odkazu FENDI a Karla Lagerfelda, vnese Kim do světa FENDI svůj současný a jedinečný pohled.“ Silvia Venturini Fendi, umělecká ředitelka FENDI pro doplňky a pánské kolekce, se na spolupráci moc těší: „Kima, k němuž mě váže hluboká úcta a přátelství, vřele vítám. Těším se, že spolu s ním posuneme svět FENDI opět o úroveň dál.“ 

Svou první kolekci FENDI, prêt-à-porter podzim/zima 2021–22, představí Kim Jones během milánského Týdne módy v únoru 2021. 

Čtěte také: Butik FENDI v Praze opět otevírá

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama