Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

KETO DIETA: Kdo s námi bude hubnout? Seznamte se!

Foto: Archiv, Unsplash/7.2.2020
V polovině prosince jsme vyhlásili velkou hubnoucí soutěž v hodnotě 14 179 Kč, kterou společně pořádáme s KetoMixem! Dnes již známe 3 výherkyně, které mají šanci se díky tomu dostat na svou ideálnější váhu! Přečtěte si, proč se přihlásily.  

Claudia: “Ráda bych změnila svoji postavu, protože jsem zjistila, že jsem už tak krásná, až to přetéká. Z oblečení, které mi bylo loni, mi dobře sedí akorát šála a župan, z oversize svetrů jsem udělala svoji velikost a hromada s názvem “do toho zhubnu” nějak moc narostla.”  

Zuzana: Ráda bych změnila svůj pohled na svět, byla pozitivnější. O pár kilo míň, bych ulehčila každému mému kroku, každému výběhu do schodů, každému mému zavazovaní tkaničekRáda bych se v obchodech rozhodovala pro velikost S/M, místo L/XL, nebyla bych omezená tolik střihem a ani barvou šatů a mohla si vybírat šaty i jiných než od černé po 50 odstínu šedé. 

Radoslava: “Svou postavu chci změnit hlavně kvůli zdravotním problémům. Už pár let se potýkám s bolestmi zad, všude u doktorů slýchám zhubněte. Před pár lety jsem podstoupila i operaci - bandáž žaludku. Zhubla jsem pěkných 20 kg, ale teď je mám všechny zpátky. Miluji sladké, ráda peču, a to je kámen úrazu. Ráda bych zase své sportovně založené syny doprovázela a stačila jim. 

Co je vlastně KetoMix?

Problémem většiny redukčních diet je fakt, že při nich tělo ztrácí až 40% svalové hmoty. Svaly jsou ale hlavními spalovači tuků. Tělo se tedy po skončení diety nedokáže, kvůli úbytku svalů, vypořádat se stejným množstvím energie jako před dietou, a tak logicky přichází jojo efekt. KetoMix dieta je však založena na úplně jiném principu. Při jejím dodržování hubnete pouze své tukové zásoby a většina vaší svalové hmoty zůstává zachována.

KetoMix

Proteinová neboli ketonová dieta KetoMix je pro každého zdravého člověka, který potřebuje zhubnout a nechce přitom hladovět. Dietu nedoporučujeme při konkrétních nemocech jejichž seznam najdou zde: https://www.ketomix.cz/kontraindikace/

Čtěte také: Nový štíhlý život s keto dietou!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole