Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kdo se stal tím nejvíc sexy mužem roku?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Twitter,/19.11.2019
A jak reagovala jeho manželka? 

Loňský rok byl pro zpěváka Johna Legenda jedním z nejúspěšnějších v celé jeho kariéře. Jako prvnímu Afroameričanovi se mu podařilo získat zároveň Emmy, Grammy, Oscara a Tony. Nyní se může pyšnit další trofejí. Stal se totiž nejvíc sexy mužem roku 2019 podle časopisu People.  

John Legend k tomu uvedl: “Byl jsem nadšený a zároveň jsem cítit i obavy, protože je to hodně velký tlak. Každý mě teď bude posuzovat, aby zjistil, zda jsem dostatečně sexy na to, abych mohl být držitelem tohoto titulu. A také musím následovat Idrise Elbu, a to není fér!”  

Ano, John se opravdu zařadil mezi plejádu mužů, kteří opravdu stojí za to. Kromě Idrise Elby patří do tohoto exkluzivního klubu třeba i Blake SheltonDwayne Johnson, David Beckham, Chris Hemsworth, Adam LevineChanning TatumBradley Cooper, Ryan ReynoldsJohnny Depp, Hugh JackmanMatt DamonGeogre Clooney... a další.  

A kdo byl z tohoto vyhlášení zaručeně nejnadšenější? Jistě jeho manželka Chrissy Teigen, která tuto událost nezapomněla vtipně glosovat na svých sociálních sítích. Začalo to tweetem: “Ten nejvíc sexy muž na světě mi právě udělal šunkový sandwich.” a pokračovalo to dál, a dál, a dál... 

Čtěte také:
Lady Gaga si zahraje ve filmu Ridleyho Scotta o rodině Gucci
Třpytivé šperky, které si budete přát najít pod stromečkem
Nechte všeho, co právě děláte! Přátelé se vrací!!!  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama