Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Katy Perry a Orlando Bloom přivítali na svět holčičku 

Getty Images
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/27.8.2020
Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom přivítali na svět prvního potomka - holčičku s krásným jménem Daisy Dove Bloom. Pár oznámil tuto novinu světu 26. srpna skrze UNICEF, asociaci, ve které slouží oba jako velvyslanci dobré vůle.    
Reklama

“Vznášíme se s láskou a údivem z bezpečného a zdravého příchodu naší dcerky,” uvedli v prohlášení. “Víme, že máme štěstí, a ne každý má porod tak klidný, jako my. Komunity po celém světě trpí nedostatkem zdravotních pracovníků a každých jedenáct sekund zemře těhotná žena nebo novorozenec, a to většinou z důvodů, kterým lze předcházet. Od koronaviru je zde ještě větší riziko kvůli nedostatku přístupu k vodě, k mýdlu, k vakcíně a k lékům, které zabraňují nemocem. Jako rodičům miminka nám to láme srdce.”  

Aby oslavili příchod své dcery, opravdu vzali na vědomí, jak privilegovaní jsou a pomohli světu, založili Katy a Orlando dárcovskou stránku v rámci UNICEF, kterou pojmenovali po své dceři Daisy.  

Holčička se narodila ve středu a udělala tak z Katy novopečenou maminku, zatímco z Orlandovi strany již má staršího brášku, devítiletého Flynna, kterého má herec z předešlého manželství s modelkou Mirandou Kerr.  

Slavní rodiče se zasnoubili v únoru loňského roku po dlouholetém, lehce chaotickém vztahu. Že čekají potomka oznámili světu letos v březnu. Katy popsala zážitek z těhotenství jako směsici emocí. “Bylo toho na mě moc. Byla jsem nervózní. Byla jsem šťastná. Byla jsem nadšená. A byla jsem i v depresi. Svět je teď divoký a je to zvláštní čas, přivést na svět život.” 

Čtěte také: Ed Sheeran a Cherry Seaborn čekají své první dítě! A dokázali to utajit před celým světem

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama