Přejít k hlavnímu obsahu

KATE MOSS VS. PHOTOSHOP: Milujeme jí, ale není to už trochu moc?

Text: Jan Boublík Foto: Burberry, Love/15.12.2018
Legendární modelka se stala tváří kampaně uvádějící spolupráci značky Burberry a návrhářky Vivienne Westwood. Jenže tak docela není sama sebou...

Burberry přišlo oznámení o spolupráci v červnu tohoto roku. Před třemi dny pak Ricardo Tisci, kreativní ředitel módní stálice, přišel s exkluzivním dropem na instagramu. Kampaň, která zahrnuje ikony včetně samotné Vivienne Westwood představuje v legendárním kostkovaném mackintoshi i Kate Moss.

Jenže na extrémně vyretušované fotce vypadá, jakoby její obličej prodělal terapii žehličkou. Fotografie dost neautenticky vypovídá o jejím věku (Kate přitom v lednu oslaví pětačtyřicetiny). A ač je síla photoshopu v módní branži pověstná, na tohle si zvyknout jen tak nelze. Kate se přitom v záři ukázala na obálce francouzské Vogue, kde ač upravená, krásně vynikla její krása - tu a tam poznamenaná vráskou. Stejně upřímná byla k modelce i fotostory v magazínu Love.


V době, kdy se upřímnost nosí více než nadužívání grafických programů je tento přístup krokem zpět. Co myslíte?  

Není to už moc? Takhle ve photoshopu omladili Kate Moss, vypadá zpátky na dvacet!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole