Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kate Hudson má novou hippie kolekci eko oblečení 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/10.4.2019
“Make fashion, not war.”  

Herečka Kate Hudson miluje hippie éru a přesvědčila nás o tom nejedním dokonalým outfitem, který jsme chtěli za ty roky, co již obdivujeme její styl, okopírovat. Nyní konečně můžeme, protože tato celebrita právě spustila svoji značku oblečení. Jmenuje se výstižně Happy x Nature  (“Happy by nature”) a jde o klasickou bohémskou módu ušitou z ekologických textilií. Tyto jedinečné tkaniny jsou zhotovené z recyklovaných plastových lahví, a dokonce i všechny obalové přepravní materiály jsou biologicky rozložitelné.  

A jaké kousky najdete v této kolekci? Nechybět v ní budou kovbojské boty, bundy s třásněmi, tyrkysové doplňky a florální potisky... je velmi lehké si představit, že by si celou tuto linii kdykoliv koupil a sestavil z ní nekonečné mnoho looku na jakýkoliv festival.  

V rozhovoru pro WWD uvedla herečka, že cílovým zákazníkem jejího nejnovějšího fashion projektu je někdo, kdo “je inspirován květinami a barvami, které vidí v obloze i ve slunci”. Kousky Happy x Nature budou prodejné pouze online a nesouvisí prý nijak s módním počinem Fabletics, který založila již v roce 2013. “Fabletics je o uctívání vašeho těla a o důležitosti pohybu a zdravého životního stylu. Happy x Nature je hravá a svobodomyslná značka pro ty z nás, komu záleží na naší planetě a na vytváření menšího objemu odpadu.”  

Čtěte také:
Ženy do vesmíru nevstoupí. NASA nemá „dámské“ skafandry
Pařížská jarní eleganza aneb co se právě nosí ve městě světel?
DYCKY MOST! Které herečka ze seriálu bude mít svou vlastní řadu oblečení?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama