Přejít k hlavnímu obsahu

Karlie Kloss se vdala. Proč na svatbu nedorazila její BFF Taylor Swift?  

23.10.2018
Měla dost pádné důvody! 

Topmodelka Karlie Kloss se minulý týden vdala za svého dlouholetého přítele Joshe Kushnera v šatech od Diora. Malý obřad, stávající se z 80 hostů, se konal v severní části New Yorku a účastnili se ho jen ti nejbližší přátelé a rodina. Potom tu však vyvstává otázka, proč na tuto událost nedorazila Taylor Swift, které je velmi dobrou přítelkyní Karlie již dlouhá léta? 

Taylor měla velmi dobrou výmluvu. V době, kdy Karlie zveřejnila na svém Instaramu fotografii ze svatby, byla zpěvačka zrovna v Austálii v Perthu, kde měla vystupovat na Opus Stadionu. S takto naplánovaným koncertem a časovým posunem, by svatbu jen těžko stihla... 

Přátelství Karlie a Taylor bylo v posledních měsících mnohokrát zpochybňováno. A to i z toho důvodu, že ho udržovali v soukromí. Není však důvod pro žádné drama. Tyhle dvě zůstávají nerozlučnou dvojkou - jak uvedla modelka v nedávném rozhovoru. A Taylor bude mít přeci jen šanci se svou BFF svatbu oslavit, protože Karlie plánuje na jaře velkou svatební oslavu pro všechny své blízké, a to už bude mít zpěvačka po turné.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole