Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

KARL FOR EVER: Značky Chanel a Fendi se spojily, aby uctily památku Karla Lagerfelda 

Foto: Chanel/21.6.2019
V Paříži v Grand Palais včera opět ožila legenda módního světa Karl Lagerfeld. Jeho mnoho podob a tváří bylo představeno prostřednictvím videí z jeho života, svědectví jeho nejbližších, a dokonce i živých vystoupení celebrit. 

Hvězdy Tilda Swinton, Fanny Ardant, Cara Delevingne a Helen Mirren - vše přítelkyně Karla – recitovaly úryvky z děl jeho nejmilovanějších autorů jako byly Virginia WoolfStéphane Mallarmé, Colette nebo Edith Sitwell. 

Mimořádný tanečník Jookin Lil Buck, brilantní houslista Charlie Siem, argentinský choreograf German Cornejo spolu se svým souborem sedmnácti tanečníků tanga a sedmičlenným orchestrem z Buenos Aires, slavný pianista Lang Lang a americký zpěvák a producent Pharrell Williams – ti všichni se setkali na pódiu, aby vzdali hold muži a příteli, který tolik znamenal nejen pro ně, ale i pro celý svět.  

Všichni tito umělci (dalších 2500 hostů) navíc mohli obdivovat velkolepou výstavu obřích zvětšenin fotografií Karla Lagerfelda, jakožto muže talentově, esteticky kulturně a nezapomenutelného.  

KARL FOR EVER

Čtěte také:
Fendi uspořádá v Římě přehlídku a uctí tak památku Karla Lagerfelda
Poslední přehlídka Karla Lagerfelda pro Chanel byla plná slz
ROZHOVOR: Karl Lagerfeld se spisovatelkou Christine Angot

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole