Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kanye West oznámil, že kandiduje na prezidenta USA 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/5.7.2020
Volili byste ho? A myslí to doopravdy vážně nebo jde jen o nějaký vtip? Zajímalo by nás také, jak bude vypadat jeho volební program!  

To, že chce být rapper Kanye West středem pozornosti, o tom jsme se mohli přesvědčit již mnohokrát. Ovšem včera tuto touhu “být tam, kde se něco děje” pozvedl na úplně nový level. Yeezy oznámil, že bude kandidovat na prezidenta Spojených Států prostřednictvím svého Twitteru. “Musíme si uvědomit slib, který Americe jsme dali Americe, tím, že budeme důvěřovat Bohu, sjednotíme svou vizi a budeme společně budovat lepší budoucnost,” napsal a dodal hashtag #2020VISION.  

Kanye oznámil svou kandidaturu teprve včera, ale již má silného podpůrce. Svůj hlas mu přislíbil Elon Musk, když okamžitě reagoval na jeho Tweet: “Máš mou plnou podporu!”.  

Otázkou je, zda bude mít Kanye West, manžel Kim Kardashian, hudebník a módní ikona, vůbec na kandidaturu čas, protože je celkem zaneprázdněn provozováním svého fashion brandu a řízením rappového impéria. Nedávno oznámil spolupráci na nové kolekci pro GAP, a právě mu vyšel i zbrusu nový singl v kooperaci s Travisem Scottem Wash Us In The Blood”. 

Překvapivý je na celé jeho kandidatuře i fakt, že je velkým podporovatelem Donalda Trumpa, který bude samozřejmě také kandidovat. Mimochodem ještě před pár měsíci hudebník prohlašovat, že ho bude stoprocentně volit znovu.  

Není to poprvé, co Kanye škádlil své potenciální voliče, že bude kandidovat. Obzvláště tuto informaci rozšiřoval v listopadu minulého roku, kdy na festivalu inovací Fast Company řekl: “Když budu v roce 2024 kandidovat, vytvořím tolik pracovních míst, že do bílého domu nedoběhnu, ale dojdu.” Pravdou je, že jsme se časem naučili brát všechny Kanyeho oznámení s trochou rezervy, ovšem tuhle informaci nám pod servíruje nějak podezřele často...  

Čtěte také: Hádáte se v karanténě? Tak to jste na tom podobně jako Kim a Kanye

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama