Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kam na party? Vydejte se na svátek elektronické hudby! Vydejte se na LIR!

text: redakce Marie Claire foto: Let It Roll/2.8.2019
Od čtvrtka v Milovicích probíhá největší drum and bassový festival na světě - Let It Roll. Zažijte legendární atmosféru s ikonami elektronické hudby. Dnešní a zítřejší nocí vrcholí nabytý program.  

Dnes, zhruba půl hodinu před půlnocí vystoupí například světoznámý britský dj Wilkinson, který se proslavil svým hitem Afterglow a po druhé hodině ráno vystoupí legendární nizozemské elektronické duo Noisia. Mimo to vystoupí  přes dvě stovky světových i domácích djs. Z české scény se mohou návštěvníci těšit mimo jiné na interprety, jako je Madface, Tom SMall nebo A-Cray.  

 Návštěvníci se mohou také těšit na velkolepou opening show, v rámci které nebudou chybět skladby od těch nejzvučnějších jmen, jako jsou Hybrid Minds & InsideInfo s trackem No Discussion, Abis s peckou Ignition, Icicle s To The Stars, The Outside Agency a jejich Asteroid Belt, nebo německé duo Neonlight s temně vyhlížející Wormhole.   

 I letos organizátoři spolupracují s předními stage designéry a architekty a připravují světelné show a tematické kulisy na motivy války lidí proti strojům. Let It Roll založil český DJ Zdeněk Souček, který z něj vybudoval úspěšnou “firmu”. Vloni akci navštívilo 30 tisíc fanoušků z 64 zemí světa. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole