Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Justin a Jessica půjdou na terapii. Co jí provedl?

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/3.2.2020
Justina bychom tedy na nevěrníka nikdy netipovali! 

Že jste o této aféře ještě neslyšeli a nevíte se vlastně stalo? My vám to shrneme: V prosinci loňského roku toho Justin Timberlake trochu víc vypil a byl vyfocen, jak se drží na veřejnosti za ruku s herečkou Alishou Wainwright, se kterou natáčel film v New Orleans a měli k sobě očividně blíže než bylo vhodné. Samozřejmě se strhla vlna spekulací, zda spolu mají techtle mechtle. Justin za to vyslechl vlnu kritiky ze všech možných stran, byl proprán snad všemi médii a vypadá to, že se stále nachází na velmi tenkém ledě. Veřejnost mu možná již, díky jeho srdceryvným omluvám, odpustila, ale zdá se, že jeho manželka Jessica Biel nikoliv. Ta má stále ještě pochybnosti... 

Podle US Weekly nyní pár prožívá i své světlejší i temnější dny. Ostatně, tak jako jiné páry, které řeší podobné problémy. A stejně tak, jako běžní smrtelníci se i tyto dvě hvězdy rozhodli navštěvovat společně terapeuta. Zdroj US Weekly přímo řekl: “Někdy jim je spolu skvěle a jindy se hádají. Justin ví, co přesně chce Jessica slyšet, aby nebyla ve stresu. Věří, že je to pro jejich vztah konstruktivní řešení (párová terapie). On se snaží, jak jen může, aby jí dokázal, že mu může věřit.”  

Justin se k celé situaci oficiálně vyjádřil na svém Instagramu: “Snažím se zůstat od všech drbů tak daleko, jak jen je to možné, ale pro mou rodinu je podle mě důležité, abych se k jistým věcem vyjádřil, protože zraňují mé nejbližší, které miluji. Pár týdnů zpět jsem ukázal velmi špatný úsudek, ale aby bylo jasno, mezi mnou na mou kolegyní k ničemu nedošlo. Hodně jsem ten večer pil a lituji svého chování. Měl jsem lépe odhadnout, co nastane. Tohle není příklad, který bych chtěl dávat svému synovi. Omlouvám se své skvělé ženě a rodině, že jsem je dostal do tak trapné situace a budu se soustředit na to, abych byl tím nejlepším manželem a otcem jakým jen mohu.  Jsem pyšný na to, že mohu pracovat na filmu Palmer. A těším se na to, jak budou lidé nadšení, až ho uvidí.”  

Justin je i jinak na Instagramu velmi aktivní, co se týče důkazů lásky své ženě a neváhá její videa a fotky komentovat srdíčky a pusinkami. Jessica na tyto reakce neodpovídá, ale ať už to znamená cokoliv, my jen doufáme, že tito dva vše vyřeší a zůstanou spolu 

Čtěte také: Podvádí vás? Takhle to zjistíte!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole