Přejít k hlavnímu obsahu

Justin Bieber se zasnoubil s Hailey Baldwin

Láska je láska.
text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/9.7.2018
Justin Bieber se bude ženit. Tohle není cvičení. Opakujeme. TOHLE NENÍ CVIČENÍ!

Je to tady. Den, kterého se každá žena, která již dosáhla puberty (a zůstala v ní), ve skrytu duše tajně bála. Justin Bieber se zasnoubil. (Ano, my víme. OMG!) Co teď? Dáme vám pár minut k truchlení (nebo k přetáčení panenek), a pak si přečtěte, jak se to celé seběhlo. Stejně víme, že vás to zajímá.

Byl pozdní sobotní večer na Bahamách. Teplá tropická noc. Očití svědkové tvrdí, že za rytmů salsy poklekl čtyřiadvacetiletý zpěvák před krásnou jednadvacetiletou modelkou a vyznal jí svou lásku na veřejnosti. A ona mu řekla své “ano”. Mezitím jeho bodyguardi nařídili všem v okolí, aby odložili své telefony stranou, protože v pohádkách nejsou instastories populární.

Ačkoliv se to může jevit vzhledem k délce jejich vztahu jako náhlý a spontánní krok, Hailey a Justin jsou dlouholetí přátelé a mají k sobě velmi blízko. Pár byl navíc poslední týdny prakticky neoddělitelný. Svou vzájemnou přitažlivost se ani jeden z celebrit nesnažil jakkoliv skrývat. Když pak jeho otec na instagramu v podstatě potvrdil zasnoubení tím, že napsal, jak je na svého syna pyšný a že se těší na další etapu života… myslíme si, že je tentokrát opravdu “ruka v rukávu”. Doufejme jen, že nejde opět o podobný vtip, jako když Bieber před měsícem nosil zásnubní prsten jen proto, aby zmátl paparazzi. 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole