Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Julia Tanner mění svět financí vlastní kryptoměnou pro masy

Foto: Archiv/23.8.2019
Julia Tanner je jednou z mála žen, které sebraly odvahu a pustily se do podnikání v oblasti kryptoměn. Rodinný byznys založila se svým manželem a cítí se v něm jako ryba ve vodě. Jak se jí podařilo prosadit se ve sféře, která je určená spíše mužům? 

Společně s vaším manželem podnikáte v oblasti kryptoměn? Jak jste se k tomu dostali? 
S manželem jsme hodně podnikaví a vždy jsme si prohlubovali znalosti v oblasti technologií. Za nějakou dobu jsme zjistili, že budoucnost přinášejí digitální peníze, o které jsme se už nějakou dobu zajímali. Pak už to šlo naprosto přirozeně a rozhodli jsme se založit společný byznys. 

Neznám moc žen, které by se zabývaly virtuální měnou. Díky čemu si myslíte, že se vám podařilo se prosadit? 
Je spousta žen v dnešní době, které jsou špičkami v oblasti technologií a financí, ale jelikož stále v této sféře převyšuje mužský pól, zůstávají ženy celosvětově stále v pozadí. Myslím si, že ale v budoucnu budeme slyšet více o ženské síle a chytrosti. Existuje jedno přísloví, že za každým úspěšným mužem stojí žena. A já s tím souhlasím. 

Co vás na této práci nejvíce baví? 
Miluji, že v této oblasti můžete mít nespočet nápadů a být kreativní a propojovat spoustu věcí, osob, firem a tvořit něco velkého, ale zároveň prospěšného pro společnost.  

Investujete sama do kryptoměn? 
Investuji pouze do naší kryptoměny. A to celým srdcem i duší :-) 

Není to někdy prodělečné? Můžu se proti případným rizikům pojistit?  
Samozřejmě, že člověk, který je neznalý stejně jako v čemkoliv jiném, může na kryptu prodělat. Pro tyto případy neexistuje něco jako pojistka mezi krypto, ale my jako první nabízíme možnost si pojistit kryptoměnu proti krádeži neboli hacku až do 500.000 €. Což je něco, co nabízíme jako jediní na českém trhu.  

Co všechno musím umět a znát k tomu, aby mi nákup kryptoměn vydělal? 
Existuje několik faktorů, které jsou důležité, ale to nejstěžejnější je asi správné načasování, kdy investovat. Například představte si, že byste koupili Bitcoin v době, kdy jeho hodnota byla několik centů.  

Vaše společnost nabízí členství v Platon klubu? O co se jedná a proč bych se měla stát jeho členem? 
Platon klub spojuje výhody sociálních, ekonomických, finančních a komunitních aplikací a programů. Člen klubu kromě výhod pojištění na kryptoměnu získá také přístup ke vzdělávání, aby co nejlépe pochopil fungování kryptosvěta. Členem klubu znamená být součástí naší Platon family, rodiny, ve které si navzájem pomáháme, posouváme jeden druhého a vytváříme jednotnou komunitu, díky které tvoříme budoucnost pro příští generace.  

Založili jste vlastní měnu PlatoinCoin. Jak to funguje v praxi a co všechno si za ni mohu koupit? 
Aktuálně pracujeme na spuštění vlastních platebních nástrojů, ze kterých naši nebo už stávající partneři budou moci plnohodnotně využívat PlatonCoin jako platební nástroj. Z aktuálních partnerů jsou to produkty z oblasti nemovitostí, software či umění, které si v průběhu následujících měsíců budete moci zakoupit za PlatonCoiny 

Jak máte s manželem rozdělené role ve firmě? 
Nemáme moc rozdělené role, jelikož fungujeme jako jeden celek. Prostě si pomáháme navzájem a jsme si oporou. Manžel tráví více času ve firmě a dohlíží, aby vše fungovalo.  

Máte 2 děti, jak se vám daří skloubit byznys s rodinným životem? 
Vyloženě recept na to nemám. Přiznám se, že jsou momenty, kdy je to náročné, ale je to asi otázka zvyku a dobrého plánování. Zvládnout se dá vše, když má člověk motivaci a milující rodinu a děti, pro které žije.  

Jak se staráte o svůj zevnějšek? 
Většinou důvěřují přírodě, proto používám výhradně přírodní kosmetiku. Stravuji se zdravě a jím hodně zeleniny. Snažím se taky mít také dostatek spánku, alespoň 7 hodin denně, protože odpočinek je velmi důležitý.  

1 věc, která se vám v životě nepovedla? 
Myslím, že nemám takový moment nebo věc. Věřím totiž, že člověk musí dělat chyby, ze kterých se poučí, a to je to, co nás posouvá dál. 

1 věc, která vám změnila život? 
V mém životě mám několik věcí nebo osob, které mi změnili život, ale těmi nejdůležitějšími jsou děti a manžel. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama