Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

JENOVÉFA BOKOVÁ: Duše se najdou různými způsoby

17.12.2018
Není jen hezká tvářička, co si usmyslela, že bude herečkou. Na svůj věk je až nebývale přemýšlivá. Setkat se s ní a vidět, jak se na věci snaží dívat z více úhlů, je v dnešní době osvěžující.

Jaký jste měla rok?
Tento rok byl pro mě dobrý, protože mi pomohl si něco uvědomit. Rodina a přátelé pro mě znamenají hodně a mám je spojené s volným časem. Říkala jsem si, že do příště si musím více ohlídat hlavně čas a mít aspoň týden na dovolenou s rodinou. Baví mě práce, ale jsem raději, když mám mezi ní nějakou dobu na rekonvalescenci, abych si stačila uvědomit radost z ní a mohla pokračovat v dalším projektu. Stejně to mám i s hudbou. Hraju teď s Janem P. Muchowem a The Antagonists. Vždycky jsem měla kapelu spíš pro radost a děkovala jsem bohu, že se tak nemusím živit. Když něco musíte dělat, abyste se uživili, stane se, že jste občas otrávení. Ale já to tak právě nemám, i když je to normální. 

Herectví je taková věčná existenční otázka, ne?
Stalo se mi to stalo zrovna na jaře. Neměla jsem nic moc na práci a musela jsem si půjčit od rodičů. Byla jsem ve stavu, kdy člověk ani netuší, co bude dál. Pak vezme každou práci a nakonec to přežene. Je složité najít balanc. Nikdy nevíte. Teď to vypadá, že jsem vytížená, protože všechno vychází ve stejný čas, a pak vzniká dojem, jak hrozně moc pracuju, ale já se třeba zrovna válím doma na gauči. (smích)

Už rok hrajte také v divadle. Nebála jste?
Mám jen jedno představení. Jmenuje se Honey. Před premiérou jsem měla fakt strach, ale naštěstí mám málo textu, což mi vyhovuje. Jenže hraju sólo na housle, což dnes už moc nedělám, protože mám pocit, že to moje psychika nemůže zvládnout, ale chci na tom zapracovat. Poprvé jsem i zpívala před lidmi a do toho ještě visím v pěti metrech na lanech. A já nikdy nic pohybového nedělala, takže pro mě to byla fakt velká zkouška ohněm. Ale odnaučila jsem se bát výšek.

Přečtěte si celý rozhovor s Jenovéfou v lednovém čísle Marie Claire, které najdete právě teď na stáncích. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole