Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jennifer Lopez je zasnoubená! Koho si bude brát a jaký dostala prsten?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/12.3.2019
Okamžitě potřebujeme odpovědi na všechny otázky! 

Po několika měsících spekulací je to konečně tady! Jennifer Lopez je zasnoubená! Její přítel Alex Rodriguez, bývalý baseballový hráč za New York Yankees, se konečně vyjádřil, poklekl za západu slunce na koleno na pláži a požádal ji o ruku. Zpěvačka sdílela obrovský, do hranata broušený, diamant (který má podle všeho astronomickou cenu) na svém Instagramu a popisek k této fotografii (řada rudých srdíček) mluví za vše!  

Jak se zdá, zpěvačka tuto žádost nečekala. Loni, když se objevila v talk show Ellen DeGeneres, řekla, že neví, zda se s Alexem vezmou nebo ne, ale že na tom ani tak nezáleží, protože jsou spolu velmi šťastní. Vypadá to ale, že pár změnil názor. A to je moc dobře, protože se můžeme těšit na pohádkovou svatbu.  

Alex a Jennifer jsou spolu pouze dva roky, ale rozhodně svou lásku netají. Žertovně o sobě tvrdí, že jsou jako dvojčata. Ke dvouletému výročí, které pár nedávno oslavil, sdílela JLo romantický příspěvek. “Dva roky smíchu, dva roky zábavy, dva roky dobrodružství, vzrušení, skutečného přátelství a hlavně lásky,” napsala. “Díky tobě je můj svět krásnějším, bezpečnějším, a hlavně stabilnějším místem... uprostřed našeho měnícího se a stále se pohybujícího života... Díky tobě se cítím znovu jako teenager, který začíná znovu... Pokaždé, když si myslím, že jsem tě prokoukla, mě znovu překvapíš tím nejbáječnějším způsobem. To mi připomíná, jakým požehnáním je to, že jsem tě našla v tuto dobu a v tento okamžik ... náš okamžik. Te Amo Macho... “ 

Čtěte také:
#MCLOVE: Které hvězdy se už letos stihly zasnoubit?
Ed Sheeran se tajně oženil! Co víme o jeho svatbě? 
INSIDE HOLLYWOOD: Nejdelší vztahy celebrit​

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole