Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jean Paul Gaultier jde do důchodu 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/18.1.2020
Jeho příští show bude tou poslední.   

Věhlasný módní návrhář Jean Paul Gaultier, známý svým extrovertním pojetím haute couture, oznámil na Twitteru, že končí. Jeho nadcházející přehlídka v Paříži bude tou poslední, kterou kdy předvede.  

“Tato show oslavuje 50 let mé kariéry a bude také mou poslední. Ale ujišťuji vás, že haute Couture bude pokračovat v novém konceptu,” řekl návrhář ve svém videu. Gaultierova padesátiletá kariéra je definována obrovskými milníky jako je založení společnosti v roce 1976, vytvoření ikonické špičaté podprsenky pro Madonnu nebo jeho sedmileté působení v módním domě Hermès. Designer oznámil tuto novinku tak, že předstíral telefonický hovor, přičemž na svou show pozval ty nejbližší. “Ahoj! Tady je Jean Paul Gaultier, zvu vás, abyste oslavili mých 50 let v módě v Théâtre du Châtelet 22 ledna. Přijdete?” 

Přestože Gaultier potvrdil, že je tato show jeho poslední, také dal prostor novému projektu pod svým jménem. “Mám nový koncept. O tom vám povím něco později... všechna ta malá tajemství! Pusu.”  

Čtěte také: JOSEFINA BAKOŠOVÁ: Česká módní návrhářka s talentem pro nadčasový styl

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole