Přejít k hlavnímu obsahu

Je těhotenství důvod nejet na letní festivaly?

Text: Ludmila Hamplová, Foto: Unsplash/10.7.2019
První hudební festival na světě připravil speciální zónu pro těhotné ženy, které milují hudbu.

Pořadatelé portugalského hudebního festivalu NOS Alive, který se každoročně koná v Lisabonu a patří k evropské špičce, oznámili, že pro letošní ročník připraví speciální zónu pro těhotné ženy. Stane se tak vůbec prvním mezinárodním hudebním festivalem, který v tomto ohledu myslí na nastávající matky.

Konkrétně bude pro těhotné ženy připravená speciální vyhlídková plošina umožňující vychutnat si hudební zážitek a současně mít prostor k relaxu. „V NOS Alive jsme hrdí na to, že jako vůbec první na světě můžeme představit platformu pro těhotné ženy. Je to jedinečná příležitost pro těhotné ženy, které milují hudbu, aby si festival mohl vychutnat naplno,“ citoval deník The Indepedent Álvaro Covõese, CEO festivalu. Podle něj by těhotenství nemělo být důvodem k tomu vzdát se účasti na oblíbených hudebních festivalech. „Proč byste se měla vzdát svého životního stylu jen proto, že jste právě těhotná?,“ prohlásil s tím, že zve budoucí matky na festival. Těhotné ženy si pak místo na speciální vyhlídkové plošině budou moci rezervovat předem, a pak sledovat vystoupení zvučných jmen jako Bon Iver, The Chemical Brothers a Gossip.

Čtěte také:
LETNÍ FESTIVALY 101: Kam vyrazit a co s sebou?
Ultimátní průvodce historií květinových čelenek
FASHION: Dlouhé šaty nevyjdou nikdy z módy! Víte, jak je nosit?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole