Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Je to tady: spolupráce Prada a Adidas!

foto: Prada/27.11.2019
Reklama

První výsledek partnerství dvou ikon – Prada for adidas Limited Edition – je poctou značce Adidas a představuje její emblematický model adidas Originals – tenisky Superstar, které byly původně uvedeny v roce 1969, ale stále zůstávají základním pilířem adidas Originals. Druhou novinkou je Prada Bowling bag for Adidas, nová silueta, která nese vlivy jak kabelky Prada Bowling, tak i sportovní tašky adidas. Je jasným odkazem na svět sportu a ilustruje společný příběh i dědictví Prada a Adidas.

Prada Superstar a Prada Bowling bag for adidas tvoří komplet; každý kus vyrobila v Itálii Prada, což je znakem vrcholné kvality, kterou značka symbolizuje, a výsledkem jejích jedinečných zkušeností i dlouhé historie – 106 let – jakožto předního výrobce luxusního koženého zboží. Partnerství ve výrobě, hold 50 letům Superstar, dokonalé stylové ikony, která po pěti desetiletích, kdy překračovala hranice a otřásla pravidly, nevyžadovala redesign. Dvojice modelů – z nichž každý v sobě nese zásadní dualitu – se vyvinula z kořenů sportu a subkultury, a stal se z ní artikl moderního luxusu. Čistá jednoduchost a nadčasové linie jsou tu konstantami: na teniskách Superstar najdeme na svršku nejkvalitnější kůži Prada full-grain, typickou gumovou špičku adidas Originals a prošívanou podrážku typu cupsole se vzorem rybí kosti, zubatý trojitý proužek a logo trojlístku na patě a také logo Prada.

Kabelka Prada Bowling bag for adidas je provedena ve vysoce kvalitní teletině, sportovní ucha jsou z nylonu, na předním dílu kabelky je společné logo Prada a adidas Originals. Oba produkty jsou v optické bílé s černými detaily: ostře řezaný, jednoduchý, okamžitě rozpoznatelný styl Prada for adidas. Prada for adidas Limited Edition – pocta nadčasové klasice, která jde napříč generacemi – je určena pro ženy i pro muže a vyrobena v exkluzivní limitované edici 700 kusů, přičemž každý pár obuvi i každá kabelka nese jedinečné sériové číslo. Komplet bude v prodeji online na adidas.com a prada.com a ve vybraných obchodech Prada po celém světě od 4. prosince 2019.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama