Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Je to tady. Lady Gaga má nového přítele!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/1.8.2019
Co na to Bradley Cooper?  

Fanoušci snímku Zrodila se Hvězda, musíme vás zklamat. Pokud jste po rozchodu Bradleyho Coopera a Iriny Shayk tajně doufali, že přišla ta pravá chvíle a filmová romance dvou hlavních hrdinů se konečně přesune i do reálného světa, vaše naděje se právě velice ztenčily. Lady Gaga má totiž údajně nového přítele. Je jím zvukař Dan Horton, se kterým spolupracuje od roku 2018. Tento “pár” byl spatřen v Los Angeles na rande a přihlížející uvedli, že rozhodně nešetřil polibky, ani se svou blízkostí jeden ke druhému nijak netajili. Více fotografií najdete zde.

Horton pro zpěvačku pracuje již devět měsíců a v zábavním průmyslu není žádným nováčkem. Již dříve byl spojován se jmény jako je Camila Cabello, Bruno Mars, Justin Timberlake, Jay-Z nebo Luis MIguel a dělal i v Tonight Show Jimmyho Fallona. Dokonce i svou první manželku si našel v branži. Byla jí muzikálová herečka Autumn Guzzardi, se kterou se rozvedl pravděpodobně někdy v roce 2016.  

A jak do celého příběhu zapadá Bradley Cooper, o kterém jsme byli všichni přesvědčeni, že bude žít konečně s Lady Gaga šťastně až do smrti? Ten se k tomuto vztahu zatím nevyjádřil, ale jistě se brzy dozvíme více. Dvojice z filmu Star is Born se totiž 27. srpna setká na předávání cen MTV Video Music Awards, kde je nominovaní na mnoho cen. Do té doby však musíme alespoň doufat, že jsou oba šťastní... 

Čtěte také:
Bradley Cooper a Irina Shayk se rozešli a internet má jasno, může za to Lady Gaga
HAUS LABORATORIES: Nová beauty značka Lady Gaga je tu!
Konečně vyjádření! Co je mezi Bradley a Lady Gaga???

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama