Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Je to oficiální! Předávání cen Emmy bude letos virtuální 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/1.8.2020
“Pokud chcete být ve formálním oblečení, skvělé, ale jestliže budete ve Velké Británii a budou 3 ráno, možná si obléknete designové pyžamo a natočíte to z postele,” stojí v dopise od producentů cen Emmy.  
Reklama

Předávání cen Emmy 2020, které je naplánované na 20. září v Los Angeles, bude letos oficiálně virtuální. V dopise od producentů, včetně Jimmyho Kimmela, byli nominovaní vyzvání, aby se připravili na tuto velkou událost z domova (nebo jakéhokoliv jiného místa dle svého výběru).  

“Jak jste již pravděpodobně uhádli, nebudeme vás žádat, abyste 20. záři přišli do Microsoft Theatre v centru LA,” píše se v dopise. “V letošním roce stále půjde o jednu z největších televizních událostí, ale tentokrát přijdeme za vámi!” 

Navzdory malému logistickému problému, že každý účastník bude na jiném místě, slibují producenti noc plnou kouzel a zábavy. Každý prý bude na obrazovce vypadat naprosto báječně, díky nejmodernějším technologiím. Nominovaní jsou také povzbuzování, aby se oblékli způsobem, který jim nejlépe vyhovuje - takže se jistě budeme moci těšit na opravdu originální kousky! “Pokud chcete být ve formálním oblečení, skvělé, ale jestliže budete ve Velké Británii a budou 3 ráno, možná si obléknete designové pyžamo a natočíte to z postele,” stojí v dopise. “Chceme vám pomoci stylizovat každý moment, ale také si přejeme abyste nás přivedli na vaši úroveň pohodlí - kde chcete být, s kým chcete být a co chcete mít na sobě...”  

Čtěte také: Kolik vydělávají celebrity a kdo vede letošní žebříček?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama