Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

JAMES BOND THEME: Konečně je tady mega očekávaná píseň Billie “No Time To Die” 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Youtube/14.2.2020
Její jméno je Eilish, Billie Eilish.  

Právě vyhrála snad všechny důležité ceny na Grammy, zapsala se do historie jako nejmladší osoba, které se kdy povedlo vyhrát “album roku” a nyní jí vyšla i píseň k filmu James Bond “No Time To Die”. Billie je prostě hvězda, které se daří!  Tuto “moodovou” skladbu složila a nahrála se svým bratrem, producentem Finneasem a Stephenem Lipsonem. Orchestrální aranžmá poskytly velikáni jako Hanz Zimmer a Matt DunkeyPoslechněte si masterpiece, za který podle nás dostane Billie Eilish příští rok Oscara! 

“Je to neuvěřitelné být součástí něčeho takového. Mít tu možnost nazpívat úvodní píseň k filmu, který je součástí tak legendární série, je obrovská čest. James Bond je ta nejvíc cool filmová franchisa, která kdy existovala. Jsem z toho stále v šoku,” uvedla mladičká Billie.  

Spolu s nazpíváním písně “No Time To Die” se Billie navíc stává nejmladším umělcem, který kdy získal tuto čest a připojí se tak k legendám pop music jako jsou: Madonna, Nancy Sinatra, Carly Simon nebo třeba Duran DuranNová bondovka má premiéru v dubnu tohoto roku a my už se nyní nemůžeme dočkat.  

Čtěte také: GRAMMYS 2020: Pocta Kobu Bryantovi a velké vítězství Billie Eilish

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole