Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jaké módní kousky kupovali Češi v roce 2019 nejčastěji???

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/29.1.2020
Zůstali Češi věrni outdoorové módě i v roce 2019 nebo dali přednost ikonickým módním značkám? 

Převálcovaly v loňském roce streetwearové značky komerční ikonu Guess, nosí Češky více batohy než kabelky, ve kterém modelu tenisek jsme loni nejvíce běhali? Odpovědi na tyto i další otázky zná vyhledávač módy GLAMI, který přináší 20 nejhledanějších top módních produktů a doplňků za rok 2019!

Stane se batoh novou kabelkou? V Čechách pravděpodobně ano, protože klasický batoh v černé barvě se stal nejhledanějším produktem na GLAMI za celý rok 2019. Hned po batohu uživatelky nejčastěji vyhledávaly košilové šaty na denní nošení a třetí pozici ovládly hvězdy streestylu, tedy celosvětově oblíbené značky streetwearové scény jako Supreme, Off White, Jordan, Stussy a Yeezzy zaznamenaly obrovský nárůst ve vyhledávání v loňském roce i u nás v Česku.

Velký zájem vzbudily i mikiny od Champion a Tommy Hilfiger nebo skateboardová značka Trasher, jejíž tričko vynesla top modelka a módní ikona Kendall Jenner. Od té chvíle zaplavilo sociální sítě napříč celým světem. Nejvíce se v Čechách běhalo v teniskách Adidas Deerupt a i nadále se nosily kabelky Guess a pásek Gucci se dvěma spojenými G, který uživatelky internetu hojně vyhledávaly.

1. JE BATOH NOVÁ KABELKA? Ještě ne, ale objemy vyhledávání jsou si velmi blízko. Klasický černý batoh se stal na GLAMI bestsellerem.

2. KOŠILOVÉ ŠATY Jednoduché šaty na každodenní nošení? Nalezeno!

3. HVĚZDY STREETSTYLU Zaznamenali jsme obrovský nárůst ve vyhledávání streetstylových značek jako Supreme, Off White, Jordan, Stussy a Yeezy.

4. GUCCI PÁSEK + GUESS KABELKA Tyto dva kousky se také řadí mezi velmi populární. Gucci se navíc dostalo na seznam 10 nejvíce vyhledávaných značek díky svému legendárnímu pásku. Dobrá práce!

5. MIKINA JAKO SVETR 21. STOLETÍ Jednoduše se o něj pečuje, vypadá pohodově a stylově - vítězové našeho vyhledávání jsou od značek Champion a Tommy Hilfiger.

6. ŘEKNI MI NA CO SE DÍVÁŠ Harry Potter, Stranger things nebo Marvel tričko? Malý kouzelník byl v loňském roce nejvíce populární.

7. THRASHER TRIČKO Thrasher je respektovaná značka pro všechny "skejťáky". Nedávný poprask nastal, když si Kendall Jenner jedno takové tričko oblékla. Rázem se z toho stala trendy značka triček i pro lidi, kteří nikdy na skateboardu ještě nestáli.

8. ADIDAS DEERUPT BĚŽECKÉ BOTY Oficiální tenisky číslo 1 na GLAMI v roce 2019.

9. LEDVINKA V roce 2019 byly ledvinky více žádané než kdy dřív. A už ani nemusí být jenom ve sportovním stylu - šik kožené modely jsou skvělou alternativou obyčejným kabelkám.

10. PANTOFLE A NAZOUVÁKY ZVANÉ MULES Pohodlné ortopedické pantofle Birkenstock nebo ozdobné nazouváky s perlami? To už je na vás. Obě varianty byly populární.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole