Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jaká je moje žena? Jiří Kunert říká, že je milá a nic ji nerozhází

Archiv
Text: Barbora Häckelová, Foto: archiv/9.10.2020
Jsou silné, úspěšné a inspirativní. Jejich veřejnou tvář známe, ale jaké jsou tyto ženy v soukromí? Zeptali jsme se těch nejpovolanějších: jejich partnerů. Pánové nás pozvali do jejich společného světa, každý po svém. Prvním z nich byl bankéř Jiří Kunert, který popsal svoumanželku Alenu Kunertovou.
Reklama

Agentura Nachtigall Artists k nám už 20 let přiváží významné zahraniční projekty, vyváží české umělce a orchestry do zahraničí a pořádá koncerty i turné klasické hudby a opery, to vše pod taktovkou jednatelky Aleny Kunertové. Jak ji vidí její manžel, legenda českého bankovnictví Jiří Kunert?

"Alenka má úžasnou kapacitu na všechny aktivity, které si vzala za své. Ať jsou to pracovní  povinnosti, kde je ve své firmě samostatnou jednotkou, nebo vaření, v němž má nezměrnou kreativitu, a s vynikajícím výsledkem. Její velké kabelky by měly být na kolečkách, protože vždy ukrývají nepostradatelné počítače Mac a Dell. Je sice netrpělivá a chce vždy vše hned, ale i ona udělá cokoli obratem. A je usměvavá, milá a jen tak něco ji nerozhodí. A hlavně je se mnou!"

Čtěte také: Zemřela feministická ikona Ruth Bader Ginsburgová

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama