Přejít k hlavnímu obsahu

Jak volal Donald Trump Kim Kardashian a ona byla úplně nahá... 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Twitter Donalda Trumpa/3.8.2018
Cože? Kim Kardashian a Doland Trump? Co mají tihle dva společného?

Bylo nebylo slavná reality star Kim Kardashian se nedávno stavila v oválné pracovně a navštívila Donalda Trumpa s nemalou prosbou. Snažila se zasadit o to, aby udělil amnestii Alice Marie Johnson - babičce, která se zapletla do obchodování s drogami. Nikdy je sice nedržela v ruce, ale působila jako spojka a předávala kódované zprávy přes telefonZa to strávila již dvě dekády za mřížemi, což se zdálo některým celebritám v čele právě s Kim, tak trochu jako příliš krutý a nepřiměřený trest. K veřejnému překvapení Trump opravdu svolil a Alice Marie osvobodil. 

Tuto zprávu se Kim dozvěděla od prezidenta Spojených států osobně, když ji za trochu zvláštních okolností telefonicky kontaktoval. Reality star uvedla v talk show Jimmyho Kimmela, že měla zrovna v tom okamžiku photoshoot s fotografem Stevenem Kleinem a byla na něm úplně nahá. Když tedy telefon zazvonil, stihla přes sebe hodit pouze župan. My ovšem doufáme jen v jedno... že Donald na tom nebyl podobně.  

Ten ihned po setkání s Kim informoval o meetingu hromadnou veřejnost na svém Twitteru. Uvedl, že to bylo příjemné setkání plné debat o vězeňských reformách... nezdá se vám aktuální politická scéna už opravdu jako z epizody Black Mirror???  

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole