Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jak teď bude vypadat život Meghan, Harryho a malého Archieho?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/10.5.2019
Ve Windsoru se rozhodně nudit nebudou. 

Ačkoliv se právě vynořila z “porodní mlhy” a bude ještě nějakou chvíli rozbolavěná a dlouho se nevyspí, Meghan Markle má to štěstí, že bude vychovávat malého Archieho doslova v královském stylu. A na jejím a Harryho nově zrekonstruovaném panství Frogmore ve Windsoru jim nebude chybět zhola nic.  

Jako novopečená maminka, která je stále v hledáčku fotografů, se Meghan chce dostat rychle zpět do formy, proto nechala ve svém panství zřídit tělocvičnu a jógové studio. Zde ji budou trénovat špičky ve svém oboru. Pokud však nebude chtít zůstávat doma, může využít privátního klubu Cliveden Club, kde není problém najít rozmanité sportovní aktivity. Jestliže ale zatouží po čerstvém vzduchu, vždy jsou jí k dispozici stáje jejího veličenstva a jízda na koni je prý skvělá na posilování vnitřního svalstva.  

O přátele, jak se zdá, také nebude mít nouzi. Jen dvacet minut cesty od Frogmoru žijí Clooneyovi a Amal, jejíž dvojčatům jsou nyní dva roky, bude mít jistě pár užitečných rad pro novopečenou maminku. Elton John a jeho děti také žijí opodál ve Starém Winsoru a najde se to ještě mnoho a mnoho dalších celebrit a vlivných lidí, se kterými může Meghan na kafíčko.  

Windsor také nabízí spoustu aktivit pro ArchiehoMeghan by ho mohla vzít na dětskou masáž, na koncerty pro nejmenší, do dětské posilovny, na hravé “smyslové sezení” nebo později i na uměleckou farmu. Co si ale nejpravděpodobněji vybere je postnatální jóga.  

V jejich rozvrhu budou jistě na programu dne i rodinné sešlosti jako piknik na trávníku v Guards Polo, kde Harry pravidelně hraje nebo usrkávání čaje na Royal Windsor Horse Show. Duch britské tradice pak mohou ctít i na velmi známe pouti Carters Steam Fair, kde královští princové jako malí jezdili na autodromu. Pokud by si ale chtěli užít opravdu větší dobrodružství, mohl by Harry vzít svou manželku i syna na plavbu svou regatou. Samozřejmě až Archie trochu vyroste... 

Čtěte také:
Meghan, vévodkyně ze Sussexu (37) porodila. Známe podrobnosti! 
OPRAVDOVÝ PŘÍBĚH: Jak se Meghan a Harry seznámili? Šli na rande na slepo
Víme, kolik mají "na účtě" jednotliví členové královské rodiny! 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama