Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jak se dostala Brie Larson do formy, aby si zahrála Kapitánku Marvel?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/14.3.2019
“Trénovala jsem devět měsíců, a pak jsem zvládla šílené věci.”  
Reklama

Zatímco ve většině scén má Brie Larson superhrdinský oblek, jsou ve filmu Kapitán Marvel i momenty, kdy si můžete povšimnou, jak daleko opravdu došla tato herečka na své fitness cestě. Vidíte to na jejích, rukách, nohách, a dokonce i na způsobu jakým “se nosí”... a kdo stojí za touto opravdu obdivuhodnou proměnou? Jason Walsh, trenér z Los Angeles, který je zodpovědný i za figury Emily Blunt, Mandy Moore nebo Emmy Stone.  

Brie, která hraje ve filmu postavu Carol Danversové - bývalé vojenské stíhací pilotky, která se změní v superhrdinku, podstoupila velmi přísný devítiměsíční výcvikový program. Ten spočíval hlavně v kruhovém a váhovém tréninku. Cílem bylo vytvořit štíhlou, ale přitom velmi silnou postavu.  

V rozhovoru s Ellen DeGeneres, řekla oscarová herečka, že koncem celého tréninku byla schopná dělat bláznivé věci - jako třeba zvednout na mrtvý tah 100 kilo. “Před tím jsem absolutně nebyla atletický člověk. Naopak jsem byla taková ta osoba: můžeš mi prosím otevřít vodu? Ale před rokem jsem začala být opravdu svalnatá,” řekla Brie, která navštěvovala fitko čtyři a půl hodiny denně!  

Vrchol jejího “výcviku” přišel v okamžiku, kdy vytlačila dvou tunový džíp do kopce. Byla to meta, kterousi sama stanovila, protože Kapitánka Marvel umí pohnout s planetami... “Řekla jsem si, že chci být schopná pohnout autem. Věděla jsem, že když budu moci odtlačit džíp, budu připravená. A stalo se to! Nastal den, kdy jsem to dokázala!” prozradila Brie v show Ellen DeGeneres. “Mimochodem měl plnou nádrž a seděl v něm člověk!”  

Čtěte také:
7 užitečných tipů, jak se dostat co nejrychleji do formy
8 triků jak nakopnout váš metabolismus a znovu začít hubnout
Chcete problémy? Vyzkoušejte keto dietu!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama