Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jak připravit rty na nanášení tekuté rtěnky?

Foto: L'Oréal/31.3.2019
Perfektně vykreslené rty mohou povznést jakýkoliv look. Pokud víte, že budete celé dny na cestách, pravděpodobně nestojíte o neustále upravování a domalovávání během dne, a v této situaci přichází na řadu tekutá rtěnka.

Tradiční rtěnky a lesky na rty jsou skvělou každodenní volbou, pokud ale toužíte po dlouhotrvající výdrži, budou hvězdou vašeho líčení právě tekuté rtěnky. Pro tento typ rtěnek je známo, že jsou vysoce pigmentované, většinou s matným finišem a několika hodinovou výdrží.

Tekuté rtěnky od L’Oréal Paris
Značka L’Oréal Paris uvedla na trh v poslední době dva druhy tekutých rtěnek – pro milovnice čokoládových odstínů rtěnky Les Chocolats, a pro ženy, které rádi hledají své ikonické produkty rtěnku Rouge Signature. Celkem máte na výběr celou řadu odstínů, od nude, přes klasickou červenou, až po ty nejbláznivější růžové.

TIPY PRO PERFEKTNÍ VÝSLEDEK:

TIP 1: Zvolte správný odstín podle tónu pleti
Jsou vaše žíly zbarvené spíše do modra a lépe se cítíte ve stříbrných špercích? Sáhněte po studených odstínech s modrozeleným a fialovým podtónem. Pokud se žíly zbarvují spíše do zelena a po ránu saháte po zlatých náušnicích, budou vám slušet teplé odstíny do červena a oranžova,

TIP 2: Ještě jste neslyšela o peelingu na rty?
Matný finiš, který najdeme u většiny tekutých rtěnek, může zdůrazňovat viditelnost suchých rtů. Abyste šupinky ze rtů odstranila, použijte zhruba dvakrát do týdne peeling. Vybírejte takový, který obsahuje malé částečky, jelikož není tak silný.

TIP 3: Podkladová báze pod rtěnku
Pokud nevlastníte speciální primer pod rtěnku, nezoufejte. Stejně dobře poslouží korektor, který rty vyhladí a připraví je tak na snadnou aplikaci rtěnky. Pamatujte – méně je více.

TIP 4: Konturovací tužka jako pomocník
Další na řadě je konturovací tužka. Nejenže s ní rty orámujete pro plnější efekt, ale zabrání také případnému rozpíjení rtěnky. Po použití konturovací tužky rty vykreslete zvolenou tekutou rtěnkou a nechte ji několik minut zaschnout.

Gratulace! Nyní jste se stala profíkem v nanášení tekutých rtěnek. Nyní vám nic nebrání, abyste sáhla po oblíbené dlouhotrvající rtěnce a vyrazila vstříc nevšedním zážitkům!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole