Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jak oslaví Meghan Markle narozeniny? A co jí popřál Harry? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/4.8.2019
Všechno nejlepší!  

Vévodkyně ze Sussexu slaví tento víkend 38. narozeniny. Jak ale tuto událost pojme? Chystá se párty ve velkém stylu nebo jen malé posezení s přáteli? Podle královské expertky Omid Scobie to spíše vypadá na druhou variantu. Uvedla to v talk show Katie Couric.  

“Prince Harry se vrací z Google Campu ze Sicílie, kde mluvil o klimatických změnách, a proto si myslím, že není v plánu žádná velká oslava. Meghaniny narozeniny proběhnou spíše v rodinném kruhu a tiše. Vévodkyně i vévoda ze Sussexu měli tento rok napilno, a proto si dokážu představit, že narozeniny se budou odehrávat v duchu dobře zaslouženého odpočinku v úzkém kruhu rodiny a přátel. Samozřejmě si budou chtít užít i vzácné okamžiky s malým Archiem.”  

Jaké dostane Meghan dárky, to nevíme, ale jak známe Harryho, tak ji jistě čeká den plná krásných překvapení. Jedním z nich je i veřejný projev gratulací, lásky a náklonosti, který princ sdílel na jejich společném Instagramu.  

"Všechno nejlepší mé úžasné manželce. Děkuji ti, za to, že se mnou sdílíš toto dobrodružství. S Láskou H.”  

Čtěte také:
Mohli byste laskavě přestat soudit Meghan jako matku?
Meghan a Harry už vystřídali tři chůvy
OPRAVDOVÝ PŘÍBĚH: Jak se Meghan a Harry seznámili? Šli na rande na slepo

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole