Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jak efektivně oddálit stárnutí pleti?

Foto: Mary Kay/22.3.2019
Bojujte proti známkám stárnutí spolu s Mary Kay! 

Nová řada od Mary Kay TimeWise Zázračná sada 3D bojuje proti volným radikálům a využívá exkluzivní technologii Age Minimize 3D, která chrání pleť před nepříznivými vlivy životního prostředí a životního stylu. UV záření, znečištění ovzduší, smog, stres, jídelníček, nedostatek spánku, ale i kouření mohou vést k předčasným známkám stárnutí pleti. TimeWise Zázračná sada 3D bojuje proti všem těmto zátěžovým faktorům a pomáhá tak oddálit stárnutí.

V ČEM SPOČÍVÁ 3D PŘELOMOVÝ PŘÍSTUP PROTI STÁRNUTÍ PLETI?
Chrání proti radikálům urychlujícím stárnutí pleti a dodává dvojitou ochranu prostřednictvím antioxidantů. Oddaluje předčasné známky stárnutí pomocí širokospektré ochrany proti záření UVA/UVB a komplexu Age Minimize 3D a poskytuje viditelné výsledky v boji proti stárnutí pleti během čtyř týdnů. Vyhladí jemné linky a vrásky a pleť je celkově jemnější, zářivější, pružnější a hebká.

TimeWise Zázračná sada 3D je dostupná ve dvou variantách složení: pro normální až suchou pleť a pro smíšenou až mastnou pleť. Všechny přípravky v sadě jsou neparfemované a bez obsahu olejů, proto jsou vhodné pro citlivou pleť i pro pleť s růžovkou.

Pokud ještě nemáte svoji nezávislou kosmetickou poradkyni Mary Kay, můžete ji najít na bit.ly/lokator.cz

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole