Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jak dopadlo testování kolagenového doplňku stravy Oslo Skin Lab?

Text: Lenka Fabian, Foto: Archiv/22.6.2020
Před dvěma měsíci začala šéfredaktorka časopisu Marie Claire Lenka Fabián testovat kolagenový doplněk stravy The Solution™ od norské značky Oslo Skin Lab. Jaké s ním má zkušenosti a pozoruje na své pokožce první výraznější výsledky? O tom se dočtete v následujícím článku.

Kolagen je pro pokožku důležitý především proto, že ovlivňuje její pevnost a pružnost. Jakmile začne jeho produkce klesat, což se děje už kolem 25. roku života, pleť pomalu povadá a tíhne k tvorbě výraznějších vrásek. Existuje ale jedno prosté řešení – kolagen tělu dodat ve formě kvalitních doplňků stravy, jejichž účinnost je podložená vědeckými studiemi i zpětnou vazbou od samotných zákaznic. A přesně takový je produkt The Solution™ od norské značky Oslo Skin Lab.

Jaký je výsledek užívání po 8 týdnech?
Měsíc utekl jako voda a já pomalu dobírám druhé balení The Solution™ od Oslo Skin Lab. Každá kúra vystačí na 28 dní, přičemž první výsledky výrobce slibuje po 2 měsících pravidelného užívání. V hodnocení bývám objektivní a musím říct, že jsem drobné změny pozorovala už po prvním měsíci. Pleť byla naducanější a přišla mi i prozářenější. Až nyní ale mohu s jistotou potvrdit, že kolagen mému organismu skutečně prospěl.

Pokožka je o poznání pružnější a pevnější a nepůsobí tak unaveně. Překvapila mě její jemnost a hebkost a dokonce i sjednocený tón. Změnu pozoruji také v oblasti očního okolí, kde vrásky ztratily na výraznosti.

Oslo Skin Lab hodnotím velmi kladně. A to jak z pohledu výsledků, tak samotného užívání. Doplněk stravy je totiž bez chuti a bez zápachu, tudíž jsem nemusela bojovat s nepříjemným rybím aroma. Stačilo prášek rozmíchat ve sklenici s vodou nebo džusem a vypít.

A ještě jedna důležitá informace na závěr – jaká je cena dvouměsíční kúry? Při jednorázovém nákupu balení na 28 dnů zaplatíte 1499 Kč. Můžete také využít členství bez závazku, které lze kdykoliv zrušit. V takovém případě je cena nižší a to 1049 Kč a navíc při zadání kódu MARIECLAIRE navíc získáte 50% slevu na první baleni! Já už ho mám uzavřené, protože plánuji v užívání hydrolizovaného kolagenu pokračovat. A těším se, jak bude má pleť vypadat za rok.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama