Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Jak bojovat s vráskami zatímco spíte?

Foto: Eucerin/26.11.2018
Mít dokonalou pleť  bez vrásek vyžaduje neustálou práci a nonstop péči. Teď to ovšem jde i jednodušeji - zatímco spíte!

Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum přináší duální účinek: obnovu kožních buněk a vyplnění vrásek během noci.

V novém Eucerin Hyaluron-Filler Nočním obnovujícím & vyplňujícím séru odhaluje značka Eucerin, expert na medicínskou péči o pleť, svoji nejnovější inovaci inspirovanou dvěma dermatologickými řešeními pro omlazení pleti: chemickým peelingem a injekčními výplněmi s kyselinou hyaluronovou. Složení tohoto výrobku s duálním účinkem nabízí současně jemnou exfoliaci (odstraňování vrchní vrstvy odumřelých kožních buněk) a vyplnění vrásek pro omlazenou, hladší a zářivější pleť. Nové sérum je určeno pro večerní aplikaci, a tak zůstává na pleti během spánku, kdy může působit i na ty nejhlubší vrásky a viditelně zjemňovat povrch pleti. Tento jedinečný produkt tak kombinuje dvě dermatologická řešení v jediném výrobku.

Nový AHA komplex a gelové hyaluronové sérum pro duální účinek

Inspirován dvěma klíčovými dermatologickými řešeními – peelingovým komplexem AHA kyselin pro obnovu pleti a vyplňujícím účinkem kyseliny hyaluronové – je nové Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum prvním omlazujícím kosmetickým výrobkem značky Eucerin s duálním účinkem. Bílá komora obsahuje nový komplex AHA kyselin s kyselinou glykolovou a kyselinou mléčnou. Tyto vysoce účinné složky zajišťují peelingový efekt (exfoliaci pleti) a podporují obnovu kožních buněk. Výsledkem je hladší a zářivější pleť. Tato komora obsahuje také glukonolakton, jemnou peelingovou složku, která do pleti proniká postupně a podporuje její přirozený proces obnovy. Glycin saponin, další složka bílé komory, stimuluje v kožních buňkách jejich vlastní produkci kyseliny hyaluronové.

Druhá, stříbrná komora výrobku obsahuje transparentní gelové sérum s kyselinu hyaluronovou, jehož lehká konzistence vytváří pocit svěžesti. Gel obsahuje dva různé typy kyseliny hyaluronové, které účinkují v různých vrstvách pleti: zatímco vysokomolekulární kyselina hyaluronová působí na jemné vrásky v horních vrstvách epidermis, nízkomolekulární kyselina hyaluronová s 40x menšími molekulami (v porovnání s vysokomolekulární) proniká do hlubších vrstev pleti, kde vrásky vznikají.

Účinnost byla prokázána v dermatologicky kontrolované studii.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole