Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

“Já, Ennio Morricone, jsem zemřel” - oscarový skladatel si stihl napsat svůj vlastní nekrolog 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/7.7.2020
“Je zde jediný důvod, který mě nutí, se s vámi všemi rozloučit touto cestou a kvůli kterému jsem se rozhodl mít soukromý pohřeb: Nechci být přítěží.” 

Ennio Morricone, světoznámý skladatel a velikán filmu zemřel ve věku 91 let v časných ranních hodinách v pondělí ráno. Stalo se tak v římské nemocnici, kam byl převezen se zlomeninou kyčle, která následovala po nešťastném pádu. Tuto zprávu potvrdil jeho právník Giorgio Asumma, který informoval italskou tiskovou agenturu ANSA 

Nyní se však ukazuje že tento geniální hudebník stihl před smrtí napsat ještě svůj nekrolog a rozloučení, které si můžete přečíst na následujících řádcích, ale pozor. Jsme si celkem jistí, že vás dojme stejně jako nás.  

“Já, Ennio Morricone, jsem zemřel. 
Oznamuji svou smrt všem svým přátelům, těm, kteří mi vždy byli nablízku i těm, které jsem už nějakou dobu neviděl. Zdravím je s velkou náklonností. Nelze je však všechny vyjmenovat. 
Chci však věnovat zvláštní zmínku přátelům Peppucciovi a Robertě, které byli v mých posledních dnech života nesmírně přítomni. 
Je zde jediný důvod, který mě nutí, se s vámi všemi rozloučit touto cestou a kvůli kterému jsem se rozhodl mít soukromý pohřeb: Nechci být přítěží 
Loučím se s velkou náklonností k Ines, Lauře, Sáře, Enzovi a Norbertovi a děkuji jim za to, že byli tak velkou součástí života mého i mé rodiny.  
Chci si s láskou vzpomenout na své sestry Adrianu, Marii a Francu a jejich blízké. Dejte jim prosím vědět, jak moc jsem je miloval. 
Intenzivní, plné a hluboké sbohem jde mým dětem Marcovi, AlessandřeAndreovi a Giovannimui mé snaše Monice a vnoučatům Francesce, Valentině, Francescovi a Lucovi. 
Doufám, že pochopí, jak moc jsem je miloval. 
A v neposlední řadě Maria, ke které chovám neobyčejnou lásku, která nás držela pohromadě a opravdu lituji, že ji musím opustit.  
Posílám jí nejbolestivější rozloučení.” 

Čtěte také: Někdo se rozhodl změnit pohlaví celebrit v aplikaci a výsledky jsou zábavnější, než byste čekali! 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama