Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Intimissimi & Sarah Jessica Parker v nové kampani pro Intimissimi

Foto: Intimissimi/30.5.2019
Intimissimi pokračuje ve spolupráci s herečkou Sarah Jessica Parker, která se opět stala tváří mezinárodní kampaně značky, níž promlouvá prostřednictvím nejznámějšího italského jazyka – gest.

Každé „dobré ráno“ jde ruku v ruce s dobrým šálkem espressa a každé „děkuji“ je dokonalé, jen když se projasní upřímným úsměvem. V šesti úplně nových originálních mini videích herečka mluví a obléká se jako opravdová italská žena a připomíná nám krásu jednoduchých, spontánních gest.

Intimissimi oslavuje ženskost spontánností a optimismem. Tyto „šaty“ mohou všechny ženy „nosit“ svým vlastním způsobem, a to každý den. To je přesně to, co nás učí Sarah Jessica Parker, která patří mezi lidi s neodolatelným kouzlem; takové, kteří se neberou příliš vážně a ze srdečnosti, pohostinnosti a entusiasmu si udělali životní styl.

Celosvětová kampaň představuje kolekci trojúhelníkových podprsenek Intimissimi: symbol jednoduchosti a nekomplikovanosti charakterizovaný komfortem a svobodou.

Mini videa, která představí „slovník“ italských gest, budou běžet souběžně s televizní reklamou. Děj se odehrává na Manhattanu, kde vidíme Sarah Jessicu ve scéně, v níž se poznají všechny ženy světa: prohrabává šatník, neví, co si má vzít na sebe, přebírá se podprsenkami – má si vzít tuto hedvábnou? Nebo radši černou krajku? Bílou nebo mikrovlákno? Nakonec se rozhoduje pro broskvovou.

Existuje tisíc způsobů, jak být ženou, cítit se svůdně, ale nakonec je ta správná volba vždy ta, která vám dodá sebevědomí. V tomto případě tuto roli hraje, elegantní hedvábné pyžamo, z něhož vykukuje kultovní trojúhelníčková podprsenka.

Čtěte také:
A přece se vrátí! Hlavní postava seriálu Sex ve městě je zpět!
Cože? Třetí díl Sexu ve městě by zabil pana Božského!
Sarah Jessica Parker: Sex ve Městě by neměl v dnešním světě šanci

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama