Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Intimissimi představuje svoji první udržitelnou kolekci

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Intimissimi/16.1.2020
Při příležitosti oslavy 10. výročí projektu Recycle, navrhla značka Intimissimi mini kolekci pro ty, kteří si přejí nosit oblečení přátelské k životnímu prostředí. Je vyrobena z trvale udržitelných materiálů, jejichž složení i původ jsou ověřeny.

Green Collection zažije svůj debut v sezóně jaro/léto 2020. Tato linie spodního a nočního prádla i úpletů doplňuje základní kolekci. Je vyrobena z certifikovaných materiálů, jejichž konkrétní složení se dozvíte na cedulce prádla.

Green Collection je unikátní materiálovým složením s minimálním negativním dopadem na životní prostředí, každý z dodavatelů jednotlivých složek je držitelem certifikace. Krajka obsahuje recyklované polyamidové vlákno Qnova® by Fulgar: udržitelné vlákno vyrobené z recyklovaných surových materiálů. Certifikované hedvábí Bluesign® zaručuje, že produkce vlákna cílí na zlepšení kvality životního prostředí. Modal od společnosti Lenzing a bambusové vlákno: oba z obnovitelných a dlouhodobě udržitelných lesních porostů. Použití každého z těchto materiálů je označeno na cedulce prádla, spolu s informacemio kvalitě vlákna, včetně jeho jemnosti či prodyšnosti.

Premiérová kolekce zahrnuje 2 linie spodního prádla: první z nich s názvem The Garden Fairy tvoří sety spodního prádla, body a spodní kalhotky z jemné krajky QNova® by Fulgar. Druhá se jmenuje Rare Beauty a nabízí dva modely podprsenek Gioia a Sofia, brazilské kalhotky a podvazkový pás - vše z elegantního certifikovaného hedvábí Bluesign® v kombinaci s krajkou Q-Nova® by Fulgar.

Kolekci doplňuje široký výběr nočního prádla a základních modelů z úpletu, které jsou vyrobeny z certifikovaného modalu a mikromodalu Lenzing a bambusového vlákna.

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole