Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Internet je přesvědčený o tom, že se Emma Stone tajně vdala

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram, Youtube/13.5.2020
A všechny důkazy tomu nasvědčují! 

Emma Stone je momentálně jednou z nejpopulárnějších žen v Hollywoodu a není překvapením, že její jméno často tvoří titulky těch nejprestižnějších časopisů. A jak se zdá osobní karanténa to jen znásobila. Zasnoubená herečka se nyní stala předmětem spekulací, protože se celý online svět domnívá, že měla tajnou svatbu. A my musíme říci, že na tom doopravdy něco je.  

Emma se zasnoubila s filmařem a producentem Saturday Night Live Davem McCarym v minulém roce. Nicméně epidemie koronaviru překazila jejich údajné březnové svatební plány a předpokládalo se, že tento pár, který si velmi střeží své soukromí, zkrátka veselku přesune na jindy. Ovšem nyní se objevují domněnky, že jsou již dávno svoji.  

Hvězda filmu La La Land se nedávno objevila na YouTube kanálu Reese Witherspoon “Hello Sunshine”, aby promluvila o úzkostech, které během izolace pociťuje a pozorní diváci si všimli, že má na prstě zlatý prsten, který opravdu nápadně připomíná ten snubní! Aby toto tušení ještě povzbudila, na poznámku psychologa Harolda Koplewicz: “Pokud si vezmete muže, který trpí úzkostmi, budeme se pravděpodobně vídat celý život,” odpověděla: “Díky bohu, jsem tohle neudělala”.  

Co to tedy všechno znamená? Emma ani Dave nic oficiálně nekomentovali.  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Čtěte také: Dovolená na Sicílii? Zaplatí vám půlku letenky a každou třetí noc v hotelu

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama