Přejít k hlavnímu obsahu

I zimní obuv může vypadat skvěle – vyzkoušejte ECCO EXOSTRIKE™

Foto: ECCO/28.11.2018
Revoluční obuv ECCO EXOSTRIKE™ představuje novinku v nové kolekci ECCO AW18 a dokonalý střet venkovního světa a městského stylu. Design obuvi ECCO EXOSTRIKE kombinuje dokonalou funkčnost a výkonnost outdoorové obuvi spolu s estetikou inspirovanou městskými ulicemi.

Obuv ECCO EXOSTRIKE je charakteristická svou podešví a výztuží paty. PHORENE podešev vyrobená z pružného polyuretanu představuje průlom v pokračujícím vývoji technologie přímého vstříkování ECCO FLUIDFORM™. Tato technologie nabízí díky podpoře přirozeného pohybu pohodlí nového tisíciletí. Vyztužená pata navíc zajišťuje dodatečnou ochranu a skvělé padnutí obuvi. Výkon, styl, prémiové materiály a inovativní technologie – to je obuv ECCO EXOSTRIKE.

Tato obuv ve stylu městského outdooru Vám poskytne zkrátka dokonalou podporu a excelentní tlumení nárazů po celou zimu. Vkročte do nové sezóny stylově a v pohodlí i Vy.

Následuj design – objevíš ECCO

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole