Přejít k hlavnímu obsahu

HUGO BOSS slavnostně otevřel BOSS Store v Praze

Foto: Hugo Boss/13.3.2019
V rámci konceptu nové generace představila společnost HUGO BOSS nový BOSS Store v Praze. Ten vznikl ve spolupráci s českým partnerem, společností LIME CONCEPT, která nyní jako jediná provozuje monobrandový obchod značky BOSS v Česku, a to v proslulém nákupním centru – Centru Chodov.

Kombinace teplých a bytových materiálů vytváří příjemnou a zároveň rafinovanou atmosféru, která dává zákazníkům možnost prozkoumat svět značky BOSS. Nábytek a nábytkové doplňky byly navrženy v čistých liniích a šikovně uspořádány tak, aby byl daný prostor maximálně využit s důrazem na prezentaci kolekce na centrálním podiu. Útulné posezení v paletě dokonale laděných barev láká návštěvníky k odpočinku a relaxu. Celkový vzhled interiéru tak působí vřele a elegantně.

U příležitosti otevření byl uspořádán exkluzivní slavnostní koktejl, na kterém byla rovněž představena nová kolekce jaro/ léto 2019, a kde si hosté mohli vychutnat speciální hudební vložku DJ ZU. Slavnostního otevření se rovněž zúčastnilo spoustu známých osobností v čele s manželi Renatou Langmannovou a Ondřejem Novotným, modelky Zuzana Stráská či Aneta Vignerová, herečky Aňa Geislerová a Jitka Schneiderová či herec Radim Fiala. Všichni oděni do nejnovější kolekce BOSS. Večerem provázela moderátorka Zorka Hejdová, která rovněž vynesla model BOSS.

BOSS Store o celkové ploše 170 metrů čtverečních nabízí nejnovější jarní pánskou a dámskou kolekci, včetně obuvi a doplňků.

Čtěte také:
Hugo Boss oživí ikonický oblek Michaela Jacksona z Trilleru
3D TISK: Budoucnost módního průmyslu se mění!
Nahradí streetwear luxusní módu?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole