Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Heidi Klum se (znovu) vdala!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/6.8.2019
Gratulujeme podruhé!

Modelka Heidi Klum (46) a člen kapely Tokio Hotel Tom Kaulitz (29) se legálně vzali v únoru tohoto roku, jen dva měsíce poté, co se zasnoubili. Nyní své “ano” stvrdili i romantickou svatbou na Jachtě u ostrova Capri. Pronajali si známou luxusní loď, kde uspořádali velkolepou párty pro rodinu a přátele. Toto plavidlo dříve patřilo Aristotlu Onassisovi a také se na něm konala svatební recepce Grace Kellyové a Prince Rainiera III.  

Páru to opravdu moc slušelo. Heidi se vyjímala v květinové výzdobě v krásných bílých šatech se spadenými rameny a Tom oblékl bílý oblek a světle modrou košili. Této události se samozřejmě zúčastnili i rodiče nevěsty Erna a Gunter i její čtyři děti: Leni, Lou, Henry a Johan. Na celé akci nesměl chybět ani Bill Kaulitz, dvojče Toma a také člen kapely Tokio Hotel, který svému bratrovi uspořádal divokou rozlučku v Las Vegas.  

K této radostné události se zatím svatebčané nevyjádřili, ale Heidi již před časem žertovala: “Jsme dva Němci, takže bude vše velmi organizované a na čas.”  

Pár se zasnoubil 24. prosince minulého roku. Tomova žádost o ruku proběhla po ránu, kdy byla Heidi ještě v posteli. Přinesl ji snídani do postele a za přítomnosti jejích dětí vyřkl onu romantickou otázku “Vezmeš si mně?”. Byl to prý ten nejkrásnější Vánoční dárek. Před touto událostí byli jako rodina na dovolené v Mexiku, a právě tam sdělil dětem modelky své plány.  

Čtěte také:
Leo poznal svojí aktuální přítelkyni, když jí bylo 10 let
Anne Hathaway je těhotná!
Ed Sheeran se tajně oženil! Co víme o jeho svatbě?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole