Přejít k hlavnímu obsahu

HBO chystá prequel k seriálu Hra o trůny! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/12.1.2019
A tady je vše, co o něm zatím víme. 

Game of Thrones je bez debat jedním z nejúspěšnějších seriálů všech dob. Tato show, která měla rekordní sledovanost, se však již po deseti letech chýlí pomalu ke svému konci. Fanoušci ovšem nemusí opustit Západozemí tak rychle. HBO pro ně připravuje nový seriál, z tohoto prostředí, který bude časově předcházet Hře o trůny! A na celém příběhu se opět podílí i legendární autor knižní předlohy George R. R. Martin!  

O čem tato show bude? 
The Long Night” jak se proslýchá, že se bude nový seriál jmenovat, se bude odehrávat tisíce let před událostmi Hry o trůny. Stane se prý kronikou “původu světa zlaté doby hrdinů v jejich nejtemnější hodině.” Odhalí děsivá tajemství Západozemíhistorii rodiny Starků a dokonce i původ bílých chodců. Jedno je však jisté - jak známe tvůrce seriálu, rozhodně nepůjde o příběh, který by kdokoliv čekal.  

A co obsazení? 
... bude samozřejmě jak jinak než hvězdné. V tomto seriálu si zahraje například Naomi Wats, která prý ztvární charismatickou společnici skrývající temné tajemství. Dále se pak můžeme těšit na hvězdy jako Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp a Toby Regbo. 

Je tohle jediný seriál, který bude navazovat na Game of Thrones? 
Nikoliv! Jak se vyjádřil samotný George R. R. Martin: “právě píšeme další show”! Fanoušci se tak ve výsledku mohou dokonce těšit až na dalších pět podobných projektů!  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole