Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

HAUS LABORATORIES: Nová beauty značka Lady Gaga je tu!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram/15.7.2019
Připravte se na pořádnou dávku odvážných tónů a krásných barev v rytmu popu!
Reklama

“Poslední věc, kterou svět potřebuje, je další kosmetická značka, ale nedá se nic dělat...” řekla Lady Gaga ve videu, které sdílela na svém Instagramu, kdy oznámila, že její vysoce očekávaný beauty brand bude k dispozici v předprodeji již 15. července. Krátký klip, který natočil německý režisér a fotograf Daniel Sannwald, předvedl zpěvačku tančící mezi dalšími modelkami, které mají všechny odvážný a rozmanitý make-up plný třpytek a metalických odlesků. 

Lady Gaga se rozpovídala o své nové značce v rozhovoru pro Business of Fashion, kde uvedla že startovací kit bude obsahovat tužku na rty, lesk na rty a rtěnku. “Mám na světě platformu. Bůh mi dal hlas z nějakého důvodu a já nevím proč. Stále se ptám sama sebe na tuto otázku, ale k čertu si jsem jistá, že neudělám další beauty značku, která bude v lidech vzbuzovat nejistotu a strach. Jde spíše o osvobození.” Zpěvačka také potvrdila, že jejím výhradním prodejcem bude Amazon, který prý souhlasil s její vizí. “Jsou společnosti, které mě vidí a jsou v naprostém souladu s tím, jak vidím svět, pokud ne, snaží se to změnit a ptají se: 'Můžeme změnit polovinu rovnice?' Odpověď je 'Ne.' Žádný vzkaz o sebepřijetí. Žádná dohoda.”  

Pokud se tedy nemůžete dočkat a toužíte vyzkoušet tuto jedinečnou make-up řadu. Máte možnost uskutečnit předobědnávky již dnes na Amazon Prime.  

Čtěte také:
Bradley Cooper a Irina Shayk se rozešli a internet má jasno, může za to Lady Gaga
BEAUTY NEWS: Lady Gaga chystá novou kosmetickou značku!
Konečně vyjádření! Co je mezi Bradley a Lady Gaga???

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama