Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Harry a Meghan se loučí se svými královskými povinnostmi. Odteď jsou obyčejnými smrtelníky 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram, Twitter,/1.4.2020
Tohle je oficiální konec jedné éry!   
Reklama

Konečně přišla ta chvíle, na kterou jsme tak dlouho čekali a o které jsme neustále mluvili. Princ Harry a Meghan Markle dnešním dnem přišli o své královské povinnosti i o tituly. Aby tento významný moment nenechali bez povšimnutí, napsali na svůj Instagramový účet “sussexroyalkterého se mimochodem také musí vzdát stejně jako i webu, oficiální prohlášení.  

“Jak jistě všichni cítíme, svět je v této chvíli mimořádně křehký. Přesto jsme si jisti, že každá lidská bytost má potenciál a příležitost něco změnit - jak je i vidět po celé planetě, v našich rodinách, komunitách i u těch v přední linii - společně se můžeme povzbuzovat, abychom si uvědomili naplno tento příslib. Co je momentálně nejdůležitější je zdraví a pohoda všech na Zemi a hledání řešení mnoha problémů, které v důsledku pandemie vznikly. Všichni nacházíme svou roli, kterou v těchto globálních změnách sehrajeme a soustředíme se na to, jak nejlépe přispět. Ačkoliv nás již zde nenajdete, naše práce bude pokračovat. Děkujeme této komunitě - za podporu, inspiraci a společný závazek k dobru na světě. Těšíme se na to, až se s vámi znovu spojíme. Byli jste skvělí. Do té doby se starejte jeden o druhého. Harry a Meghan.” 

Dobře, až se proberete z oparu dojetí, které ve vás vyvolal příspěvek na rozloučenou, máme pro vás ještě pár pikantností za závěr. Královský reportér Omid Scobie tvrdí, že Harry ani Meghan se vůbec nemuseli svých titulů vzdávat. Mohli klidně zůstat “jejími výsostmi” ovšem oni sami se rozhodli toto oslovení nepoužívat. A co více? Pár si již nepřeje ani to, aby jejich jménem mluvili oficiální mluvčí královské rodiny. Svoboda je prostě svoboda.  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Čtěte také: Meghan a Harry se přestěhovali do Los Angeles. Je to kvůli nové práci?

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama