Přejít k hlavnímu obsahu

GUIDE: Letní look podle Dary Rolins

20.6.2018
Skoro půl milionu fanoušků na Instagramu. Nespočet koncertů, vystoupení a focení. Zpěvačka, tanečnice a taky ambasadorka značky Avon Dara Rolins nám prozradila, jak si užívá léto na plno a bez čeho si svůj summer look už vůbec nedokáže představit.

Nejoblíbenější letní destinace…. Asi Jih Španělska – Marbella, potom Itálie nebo Francie. Evropa nikdy neomrzí, protože nabízí krásné moře a zároveň se můžete schovat ve stínu starobylých uliček.

Song, který mě v létě dokáže spolehlivě roztančit… U mě jako u muzikanta je těžké najít jen jeden, protože hudbou žiju. Já, moje auto, můj dům – všechno je celoročně prosyceno hudbou. Jediný rozdíl je v tom, že v létě si pouštím trochu více latino muziky.

Bez čeho se v létě neobejdu… Určitě bez řasenky, na tu nedám dopustit.

Já a moje letní líčení… V létě se tolik nelíčím sluníčko se postará o správnou barvu obličeje. V létě však miluji lehce třpytivá zdravíčka.

DAŘIN TIP: Zkuste proměnit svou oblíbenou rtěnku na metalickou. Rtěnku Transformer Epic Lip se třemi efekty (holografický, třpytky nebo zlatý lesk) můžete použít samostatně nebo s jinou rtěnkou Epic Lip. Třpytivé věci v létě nevypadají lacině, slunce přirozeně odráží světlo, takže si to můžete dovolit.

Když chci v létě experimentovat, tak… Zkouším různé barvy laků na nehty. Během léta se prostor k experimentování přímo nabízí. A upravené ruce jsou pro mě základ celoročně, už si ani nepamatuji, kdy jsem nalakované nehty neměla.

DAŘIN TIP: Teď mě baví barevné odstíny s chromovými efekty Gel Shine z řady Mark.

Laky na nehty s gelovým efektem – 159 Kč, AVON

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole