Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Gratulujeme! Sophie Turner a Joe Jonas mají holčičku!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/27.7.2020
Sophie a Joe přivítali na svět svého prvního potomka! Ačkoliv pár tuto událost drží zatím v tajnosti a víme jen opravdu málo informací, jedno je jasné: je to krásná holčička!  
Reklama

V pondělí odpoledne zveřejnilo TMZ zprávu, že hvězda seriálu Hra o Trůny Sophie Turner porodila 22. července v nemocnici v Los Angeles krásnou holčičku. A ačkoliv to pár ještě oficiálně neoznámil světu, médiím se podařilo zjistit její jméno - je to malá Willa 

Zdroj blízký páru uvedl: “Joe a Sophie přivítali na svět minulou středu holčičku v LA a jsou nadšení. Jsou jí už nyní naprosto posedlí a nemůžou o svém novém přírůstku přestat mluvit a rozplývat se. Nechávají si ale čas, aby si tento speciální moment dostatečně v klidu užili a radostnou novinu zatím sdíleli jen s rodinou a nejbližšími přáteli. Jsou také velmi opatrní ohledně toho, kdo se v rámci pandemie vyskytuje v blízkosti jejich i malé Willy.”  

Herečka poprvé oznámila své těhotenství v únoru, téměř rok poté, csi vzala Joe Jonase tajně v Las Vegas. Pár se všeobecně snaží hlídat si své soukromí a ani k tomu, že čekají dítě se oficiálně nevyjádřili. Jejich přátelé a rodina však potvrdili, že byli oba velice nadšení a nemohli se dočkat, až založí rodinu. O těhotenství v době koronaviru se Sophie zmínila v show Conana O'Briena kdy řekla jen: “Jsem introvert a pecivál. Kdybych mohla zůstávat celé dny doma, bylo by to pro mě skvělé. Každopádně jednou denně se jdu alespoň projít na čerstvý vzduch a vyvenčím psy.”  

My páru samozřejmě moc gratulujeme a těšíme se, až budeme moci malou Willu konečně spatřit!  

Čtěte také: POTVRZENO: Gigi Hadid a Zayn Malik čekají své první dítě!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama