Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Gino Rossi to je elegance, tradice a módní design

Foto: Gino Rossi/26.3.2019
Soutěž je uzavřena. Děkujeme za účast a gratulujeme Lence Brindové z Břežan. 

Gino Rossi je dnes jednou z nejuznávanějších polských značek v segmentu výroby a prodeje obuvi a doplňků nejlepší kvalit. Společnost byla založena díky spolupráci polských a italských partnerů, kteří se rozhodli spojit zkušenosti a použít je k vytvoření kožené obuvi pro náročné zákazníky z mužských i dámských řad. Firma má svůj název od jednoho ze šesti zakladatelů, italského výrobce signore Gino Rossi, která spolu s podíly dal společnosti i své jméno.

Společnost byla založena v roce 1992 v Slupsku. Do dnešního dne je tam umístěné hlavní sídlo společnosti Gino Rossi a.s., a taktéž továrna vyrábějící boty značky Gino Rossi. Vysoká kvalita, nejlepší polské a italské komponenty a jedinečný, na první pohled rozpoznatelný design má za následek prudký nárůst popularity a rozvoj značky.

Vynikající pověst výrobků značky Gino Rossi ve světě módy je příkladem toho, jak nejlepší obuvnické umění může vstoupit do moderního obchodního modelu. První prodejna Gino Rossi byla otevřena v roce 1994 v Sopotech. V současné době firma Gino Rossi má dobře rozvinutou prodejní síť showroomů v Polsku i v zahraničí (mimo jiné v Berlíně, Praze).

Zpočátku se firma specializovala především na výrobu obuvi pro muže, ale již brzy se ocitli v nabídce originální a elegantní dámské boty a kožené doplňky vysoké kvality, jako jsou kabelky, kufříky, peněženky a praktické příslušenství pro péči o obuv.

Většina bot značky Gino Rossi se vyrábí v továrně v Slupsku. Kolekce je doplňována také dámskými a pánskými modely, které jsou dovážené spřátelenými dodavateli z Itálie. Boty s logem Gino Rossi jsou vyráběny s péčí, nejvyšší přesností a správnost provedení, a výběrem dekorativních detailů. Charakteristickým znakem všech kolekcí Gino Rossi jsou přírodní kůže a nádherný elegantní design. V každém ročním období jsou k dispozici nová obuv pro muže a žena, která má úžasně syté barvy a originální design, v kombinaci s klasickým, tradičním a moderním pohledem na módu.

Na jaře i v létě vévodí klasické vysoké, štíhlé podpatky a podmanivé baleríny. Podzimní a zimní sezóna je časem kožených bot, elegantních kozaček a rafinovaných holínek. Kolekce pro muže je primárně vyrobena z pravé kůže, vkusné boty ideální pro slavnostní příležitosti, modely pro každý den a sportovně ležérní styl. Kolekce je doplněná unikátním, trendy a nekonvenčním příslušenstvím: pro ženy kabelky a elegantní tašky, pro muže stylové a pohodlné aktovky a tašky.

Všechny značkové výrobky s logem Gino Rossi jsou známé díky perfektnímu designu a netradiční stylistiky, navazují na nejnovější trendy a ukazují, jak spojit klasickou eleganci s kreativním pohledem na módu. Obuv Gino Rossi je mnohem víc než jen boty.

Výherkyní se stala Lenka Brindová z Břežan. Gratulujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama